Gry na konsoleZapowiedzi premier

Znamy przybliżoną datę premiery Battlefield

Od premiery ostatniej odsłony „Battlefield” minęły już ponad dwa lata. DICE i Electronic Arts ogłosiły przybliżoną datę premiery najnowszej części serii. Szósta wersja popularnej sieciowej strzelanki pojawi się w sprzedaży w okresie świąteczno-noworocznym 2020/21.

Podany termin premiery raczej dla większości fanów i wiernych graczy nie jest jakimś dużym zaskoczeniem. Po długim oczekiwaniu okazało się, że podobnie jak wcześniejsze części, „Battlefield 6” ukaże się w tym sprawdzonym już terminie. Poza zapowiedzią nadal nie nadal jeszcze nie doczekaliśmy się oficjalnej prezentacji produktu. Wiadomość o wstępnym terminie premiery jest podana lakonicznie ale dla pasjonatów strzelanki jest wystarczająca i oczywista.

Informacja została ujawniona podczas niedawnego spotkania z inwestorami. Do tej pory wszystkie duże numerowane części począwszy od „Battleield 3” trafiały na rynek jesienią więc można było z dużym prawdopodobieństwem założyć, że podobnie będzie i tym razem.

Wydawca ujawnił też, że gracze mogą spodziewać się jeszcze bardziej rozbudowanej i większej produkcji niż dotąd. DICE tworzy bowiem nową odsłonę Battlefielda na dużo większą skalę. Jak stwierdzono, dzięki zastosowaniu nowych konsol możliwe jest zaprezentowanie i dostarczenie klientom odnowionej i naprawdę next-genowej wizji marki. W komunikacie podano, że trwa aktualnie etap wewnętrznych testów, podczas których przychodzą pozytywne opinie i informacje zwrotne ze strony społeczności.

Powiązane teksty
Gry na konsoleGry PCOpis gier

Zaskakujący tytuł na rynku gier, a więc Afterparty

W 2019 roku swoją premierę miała gra, która do dzisiaj nosi się szerokim echem wśród wielu…
Czytaj dalej
Gry mobilneGry na konsoleOpis gierPC Gaming

Recenzja Little Misfortune, a więc dosyć interesującej gry fantasy

Uwielbiasz niepozorne, lecz wciągające gry przygodowe? W takim razie tytuł z 2019 roku, jakim…
Czytaj dalej
Gry mobilneGry na konsoleGry PCOpis gierPC Gaming

Czy warto zagrać w tytuł Arise:A Simple Story?

W grudniu 2019 roku miała miejsce premiera gry Arise: A Simple Story. Sporo graczy wiązało z tym…
Czytaj dalej