Nadchodzi premiera Horizon Forbidden West

Nadchodzi premiera Horizon Forbidden West

Branża gier niewątpliwie zaskakuje nas w każdym kolejnym tygodniu. Gracze mogą każdego dnia przebierać w mnóstwie różnych gier, które akurat zaliczają oficjalną premierę. Jednak na takie tytuły jak Horizon Forbidden West czeka się od dawna. Teraz jednak premiera gry Horizon Forbidden West jest na ostatniej prostej i gracze na PS4 i PS5 będą mogli niedługo przetestować ten tytuł.

Premiera gry Horizon Forbidden West

Oficjalna premiera gry Horizon Forbidden West nastąpi dnia 18 lutego 2022 roku. Gracze nie mogą doczekać się kontynuacji gry, która po raz pierwszy ukazała się w 2017 roku. Przypomnijmy, że za ten tytuł odpowiedzialne jest studio Guerrilla Games. Gracze w nowej odsłonie ponownie wcielą się w Aloy, której zadaniem będzie uratowanie świata postapokaliptycznego.

Horizon Forbidden West to kontynuacja części pierwszej

Część pierwsza, która nosiła nazwę Horizon Zero Dawn nie zapowiadała się na tak dobrą grę, jaką okazała się w rzeczywistości. Spora część graczy była bardzo mocno zaskoczona tym co ujrzała i czego mogła doświadczyć. Jednak nowy tytuł miał już znacznie większe wymagania od graczy. Szczególnie w momencie, gdy dowiedzieli się oni o fakcie, że nowy tytuł będzie kontynuacją poprzedniej części.

Gracze ponownie wcielą się w postać Aloy i będą zmierzać w podróż na zachód. Oczywiście celem podróży nie jest zwiedzanie, lecz walka – o dobro i zwalczenie tego, co wydaje się nieuchronne. Oczywiście Aloy nie będzie w tej misji osamotniona. Podczas rozgrywki będą ukazywać się kolejne postacie, które wyróżniają się naprawdę unikalnymi charakterami. Premiera już 18 lutego 2022 roku, a więc wtedy wszyscy niecierpliwi fani serii będą mogli osobiście wyruszyć w podróż na „zakazany zachód”.