Co nowego pojawiło się w grze Crash Bandicoot N. Sane Trilogy?

Co nowego pojawiło się w grze Crash Bandicoot N. Sane Trilogy?

Są takie gry, do których wraca się z utęsknieniem. Taką grą jest Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, które w 2017 doczekało się kontynuacji. Co nowego możemy zobaczyć w grze, która ukazała się na PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One oraz Nintendo Switch?

Ratowanie świata przez złym doktorem

Podobnie jak w innych częściach w grze Crash Bandicoot N. Sane Trilogy główny bohater musi uratować świat przed złym doktorem Corteksem. W tej części serii zwariowany jamraj ma nadal bardzo ważną misję, w której wypełnieniu nie pomagają mu wciąż pojawiające się potwory. Platformówka ta umożliwia wielogodzinną zabawę. W przeciwieństwie do innych gier z tej serii, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ma znacznie lepszą grafikę, a przede wszystkim dodano ciekawe przerywniki filmowe między kolejnymi poziomami.

Możliwość zapisu stanu gry

Deweloperzy zadbali również o całkiem nowy zapis stanu gry. Dzięki temu nie będziemy musieli czekać na autozapis, tylko będziemy mogli samodzielnie zapisać nasze postępy w dowolnym momencie. Wprowadzono również bardzo ciekawy tryb Time Trial. W grze nadal pojawiają się znane z poprzednich części fikcyjne owoce Wumpa Fruits oraz skrzynki z maskami Aku Aku, dające nam tarczę. Pudełka kryją również materiały wybuchowe, dlatego należy być ostrożnym. Dodano również wiele zaskakujących pułapek, które jeszcze bardziej podkręcają rozgrywkę. To idealna propozycja dla wszystkich fanów serii, ale również osób, które chcą bliżej poznać niezwykłe przygody Crasha. Gra bardzo wciąga i jest przykładem świetnie skonstruowanej platformówki w 3D.