Poznaliśmy pełną mapę gry Forza Horizon 5

Poznaliśmy pełną mapę gry Forza Horizon 5

Już niedługo swoją premierę będzie miała jedna z najlepszych gier wyścigowych w historii, jaką niewątpliwie jest Forza Horizon. Część numer 5 ukaże się 9 listopada 2021 roku. Gracze będą mogli raczyć się kultowym tytułem standardowo na konsoli Xbox, a najnowszą część nr 5 na modelu Xbox serii One.

Spora mapa świata Forza Horizon 5

Twórcy gry w ostatnim czasie wypuścili do internetu jedno z ujęć, na którym przedstawiona jest mapa świata Forza Horizon 5. Większość graczy oraz recenzantów bardzo mocno się zdziwiła, ponieważ na ujęciu zobaczyliśmy naprawdę spory obszar. Jakiś czas temu mogliśmy dowiedzieć się, że akcja gry będzie toczyć się w Meksyku. Z kolei teraz dzięki udostępnionemu ujęciu dowiedzieliśmy się, że mapa świata nowego tytułu będzie aż o 50% większa w porównaniu do poprzedniczki, a więc FH4. Gracze niewątpliwie są zadowoleni z tego faktu, ponieważ jest to gwarancja mnóstwa godzin spędzonych nad tym tytułem.

Studio Playground Games na zawartym w internecie zdjęciu pokazało całą planszę, na której można dostrzec m.in. ulice główne oraz trasy boczne. Wydaje się, że pokonanie wszystkich dróg rzeczywiście będzie trwało wieczność. Fanatykom gry na pewno jednak to nie przeszkadza. Już teraz na forach dyskusyjnych, blogach o grach oraz w Social Media można znaleźć pozytywne komentarze nie tylko na temat całej mapy, lecz także na temat długiej autostrady głównej, która przebiega niemal przez całą mapę. Wiele osób już zapowiada, że to właśnie tam będzie można bić rekordy prędkości wszelkimi samochodami.

Przypomnijmy, że premiera gry Forza Horizon 5 na konsoli Xbox One już 9 listopada.