Na bazie serii gier powstanie film pt. Sniper Elite 

Na bazie serii gier powstanie film pt. Sniper Elite 

Została podjęta decyzja dotycząca ekranizacji jednej ze znanych gier wideo Sniper Elite. Jak nam wiadomo tytuł filmu, ma być identyczny co nazwa gry. Za jego powstanie odpowiada ten sam reżyser, który wyreżyserował San Andreas oraz Rampage, czyli Brad Peyton. 

Kto zajmie się ekranizacją filmu Sniper Elite?

Serca Hollywood podbije kolejny wysokobudżetowy film, który powstanie na bazie gry Sniper Elite. Film z pewnością zachwyci fanów gry o tym samym tytule oraz miłośników filmów akcji. Jego produkcją zajmie się wytwórnia filmowa Marl Studios, która należy do Jeana – Juliena Baronetta oraz Jason Kingsley. Za reżyserię filmu odpowiedzialny będzie Brad Preyton, wybitny reżyser, który szeroko pojęte kino akcji ma w „małym paluszku”. Zasłynął on głównie ze swoich kasowych produkcji z udziałem Dwayne’a Johnsona, czyli Rampage, Dzikiej Furii, San Andreas oraz Podróży na Tajemniczą Wyspę. Natomiast scenariuszem do filmu ma się zająć Gary Graham, który pracuje obecnie nad re bootem postapokaliptycznym, pt. „Jestem legendą”. 

Czego można spodziewać się po nowo powstającym filmem?

Jak zdradzają producenci, film nie będzie klasycznym filmem snajperskim, lecz zostanie nakręcony w stylu „Sherlocka Holmesa”  lub „Tożsamości Bourne”. Głównym wątkiem w filmie będzie ukryta historia bohatera z gier, Karla Fairburne’a. Zostanie podkreślona jego ciekawa historia, kiedy pracował dla Aliantów jako Niemiec. Jednym z ważniejszych wątków w filmie będzie relacja Fairburne’a z innym wrogiem snajperem, który to z tajemniczych powodów nie może zastrzelić protagonisty. Oprócz wymienionych już akcji na ekranie będzie można zobaczyć wiele naprawdę złożonych dramatów z ludzkimi dylematami moralnymi. Film u widza z pewnością wzbudzi wiele emocji, a jego akcje będą trzymały w napięciu do samego końca. Niestety na dzień dzisiejszy data premiery nie jest jeszcze ujawniona. 

Jeden komentarz o “Na bazie serii gier powstanie film pt. Sniper Elite 

Comments are closed.