Co wiemy o GTA 6? Kiedy premiera?

Co wiemy o GTA 6? Kiedy premiera?

Gracze na całym świecie z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji na temat nowej odsłony legendarnej już gry Grand Theft Auto. Od poprzedniej części, nr V minęło już sporo czasu. Mimo to gra wciąż jest jednym z najpopularniejszych tytułów na świecie. Wszyscy oczekują jednak, że niebawem pojawią się konkretne zapowiedzi na temat Grand Theft Auto VI. Co wiemy na ten moment?

Kiedy premiera Grand Theft Auto VI?

W sieci oczywiście krążą informacje na temat nowej odsłony Rockstar Games. Jednak oficjalnie wciąż nic nie wiemy. Najbardziej wiarygodne źródła informują jednak, że nowa odsłona Grand Theft Auto może ujrzeć światło dzienne w 2024 lub 2025 roku. Wszelkie daty są jednak jedynie przypuszczalne, ponieważ same studio pracujące nad grą na ten moment zapewne nie może przedstawić żadnych szczegółowych informacji.

Co zobaczymy w GTA VI?

Jakie miasta będziemy mogli odwiedzić w Grand Theft Auto VI? A także w jakim czasie rozgrywana będzie akcja w nowej odsłonie? Te informacje są również bardzo pożądane przez wszystkich oczekujących graczy.

Z najbardziej wiarygodnych źródeł możemy dowiedzieć się, że Grand Theft Auto VI będzie rozgrywać się w czasach współczesnych. Miejscem akcji ma być znane już wszystkim Vice City, a więc miasto wzorowane na Miami. Będzie to jednak mapa zupełnie inna, ponieważ ma zostać znacząco przeobrażona. Co więcej, ma to być jedynie niewielka część nowego świata. Z kolei wraz z upływem czasu do gry mają ukazywać się dodatki, a wraz z nimi nowe obszary na świecie. Twórcy chcą, aby w jak największym stopniu dostosowywać grę pod odsłonę GTA VI online.

Sporo mówi się także o tym, że twórcy gry pracują nad tym, aby w grze można było wykorzystywać kryptowaluty. Będzie to waluta w grze, która ma być niejako symbolem obecnych czasów. Jednak nie oznacza to, że w grze zabraknie gotówki. Wręcz przeciwnie, ponieważ gotówka dalej będzie podstawową formą wymiany, z kolei kryptowaluty będą zapłatą czy też nagrodą, którą będzie można otrzymać od najwyżej postawionych postaci w grze.