Premiera Mario Kart 9 jeszcze w 2022 roku?

Premiera Mario Kart 9 jeszcze w 2022 roku?

Mario Kart 8 Deluxe okazał się prawdziwym hitem na konsole Nintendo Switch. Gra uzyskała świetne recenzje zarówno od graczy, ekspertów jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że po kilku latach twórcy gry w końcu zademonstrują kolejną odsłonę gry. Czy Mario Kart 9 rzeczywiście może ukazać się jeszcze w tym roku?

Znany analityk zapowiada premierę gry w 2022 roku

Informacje na temat premiery gry pojawiły się w ostatnim czasie w internecie za sprawą wiadomości od analityka Serkana Toto z Games Kantan. Analityk premierę gry w 2022 roku zasugerował po tym, gdy został zapytany o tytuły gier, które mogą ukazać się jeszcze w tym roku. Bez wahania odpowiedział on, że w fazie aktywnego rozwoju jest właśnie Mario Kart 9.

Premiera Mario Kart 9 na konsole Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne?

Fani serii Mario Kart od dłuższego czasu oczekują na nową wersję gry na urządzenia mobilne. Niegdyś wszyscy oczekiwali na premierę gry Super Mario Bros (więcej o tej kultowej grze w artykule na stronie www.masagier.pl), a w obecnych czasach jest prawdziwy szał wśród graczy na Mario Kart. Do tej pory wydawało się, że się na to nie zanosi w najbliższym czasie. Gracze mają jednak nadzieję, że wraz z nową wersją gry na konsole, otrzymają oni również nową wersję gry na urządzenia mobilne.

Mimo wszystko premiera nowego Mario Kart w obecnym roku byłaby nieco zaskakująca. Wszystko za sprawą tego, że wciąż bardzo dobre wyniki sprzedaży notuje Mario Kart 8 Deluxe. Jednak producenci gry mogą być zainteresowani wydaniem nowego tytułu nie tylko na konsole Nintendo Switch, lecz również na urządzenia mobilne, ponieważ ostatnim tytułem na urządzeniach mobilnych był Mario Kart Tour. Premiera Mario Kart Tour miała miejsce w 2019 roku, a więc już w 3 lata temu. Czy zatem możliwa jest premiera nowego Mario Kart 9 na konsole Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne? Taka wersja wydaje się najbardziej prawdopodobna.