Gry na konsoleZapowiedzi premier

Kolejne opóźnienie premiery – tym razem „Marvel’s Avengers” na PS5 i Xbox Series X/S

Kolejna informacja o opóźnionej premierze w ostatnim czasie. Tym razem sprawa dotyczy przesunięcia terminu wydania „Marvel’s Avengers” w wersji na nowe konsole PS5 oraz Xbox Series X/S.

Wiadomość ta z pewnością to niemiłe zaskoczenie dla fanów i wiernych graczy. Miłośnicy gier z uniwersum Marvela dołączają do grona tych, którzy muszą uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na premierę kolejnego tytułu ze swoimi ulubionymi bohaterami.

O przesunięciu pierwotnej daty premiery poinformowali wydawcy. Odpowiedzialne za grę firmy Square Enix oraz Crystal Dynamics przekazały wiadomość, że najnowsza produkcja w wersji na konsole nowej generacji PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S wejdzie do sprzedaży dopiero w przyszłym 2021 roku. Informacja jest lakoniczna nie zawiera konkretnej daty. Jak podali twórcy, powodem jest chęć możliwie jak najlepszego dopracowania nowego tytułu pod każdym względem i dostosowanie go nowych urządzeń. Wyjaśnienie jest standardowe i brzmi niemal identycznie jak w innych podobnych sytuacjach.

Dla równowagi warto wspomnieć też o dobrej informacji. Ucieszy ona z pewnością tych, którzy posiadają już ten tytuł w swojej kolekcji ale używają starszych platform. Otóż takie osoby za darmo otrzymają możliwość aktualizacji gry do wersji na PlayStation 5 lub Xbox Series X/S.

Gra „Marvel’s Avengers” jest już co prawda dostępna na nowy sprzęt Sony oraz Microsoftu i można już jej używać mając tegoroczną konsolę. Jest to jednak możliwe wyłącznie na zasadach wstecznej kompatybilności co sprawia, że spora część ulepszeń jest zwyczajnie niedostępna. Dodatkowo w komunikacie wyraźnie zaznaczono, że zapowiadane dwie nowe postacie, Hawkeye i Kate Bishop, które pierwotnie też miały zadebiutować jesienią też nie pojawią się w spodziewanym terminie.

Powiązane teksty
Zapowiedzi premier

Na bazie serii gier powstanie film pt. Sniper Elite 

Została podjęta decyzja dotycząca ekranizacji jednej ze znanych gier wideo Sniper Elite. Jak nam…
Czytaj dalej
Zapowiedzi premier

Firma Sega zapowiedziała Total War: Rome Remastered

W dniu 25 marca Firma Sega ogłosiła Total War: Rome Remastered, czyli odnowioną wersję kultowej…
Czytaj dalej
Gry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Premiery gier 2021. Daty, rozgrywka i najważniejsze informacje

2021 rok w kontekście gier zapowiada się dość ciekawie. Po wejściu nowej generacji konsol na…
Czytaj dalej