„LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów” – premiera gry opóźniona

„LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów” – premiera gry opóźniona

Nienajlepsza wiadomość dla fanów gier „Lego Gwiezdne Wojny”. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy tytuł „Saga Skywalkerów” będzie mieć swoją premierę później niż pierwotnie zapowiadano.

Do sieci trafiła niepotwierdzona na razie informacja na temat przybliżonego terminu premiery nowej gry. Według podanej na amerykańskiej stronie sieci sklepów GameStop nowa produkcja z serii miała by wejść do sprzedaży z dużym opóźnieniem. W sieci można znaleźć niepotwierdzoną informację o terminie na przełomie maja i czerwca 2021 – dokładnie podana jest data 31 maja przyszłego roku. Wiadomość ta zapewne zmartwi fanów, gdyż oznacza, że na oczekiwany tytuł „LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów” będą musieli poczekać znacznie dłużej.

Data ta nie oznacza wcale, że produkcja trafi na półki sklepowe dokładnie w tym akurat dniu. Jest to bowiem poniedziałek, a to, jak wiadomo nie jest ten dzień tygodnia kiedy pojawiają się premiery nowych tytułów. Prawdopodobnie jest to więc tzw placeholder, czyli tymczasowa przybliżona data często podawana przed oficjalnymi ogłoszeniami wydawców nowych pozycji.

Wszystko więc wskazuje na to, że miłośników najsłynniejszych duńskich klocków oraz opartych na nich gier a także fanów uniwersum Star Wars czekają kolejne długie miesiące oczekiwań.