Zapowiedzi premier

Diablo IV – nowe informacje na temat gry

Producenci gry Diablo IV nie podali jeszcze oficjalnej daty co do premiery gry, jednak co jakiś czas ukazują nowe ciekawostki dotyczące nadchodzącej odsłony. Ostatnio mogliśmy dowiedzieć się w jaki sposób będą prezentować się potwory oraz jak będzie wyglądała personalizacja postaci.

Twórcy Diablo IV biorą pod uwagę głos graczy

Gracze od dłuższego czasu domagali się, aby twórcy postarali się nieco zrewolucjonizować nadchodzącą wersję gry. Deweloperzy postanowili posłuchać swoich odbiorców. Jednak co ciekawe chcą oni powrócić również nieco do klasyki, przez co w najnowszej odsłonie Diablo ponownie poczujemy mroczny i nieco bardziej brutalny klimat. Czy będzie to dobra ewolucja tej kultowej produkcji? Wydaje nam się, że tak. Połączenie kultowego klimatu gry z nowoczesnymi animacjami postaci i potworów, a także nową fabułą na pewno będzie wciągające. Zarówno dla fanatyków tej serii, jak i całkowicie nowych graczy.

Zaawansowana personalizacja postaci po raz pierwszy w grze

W Diablo IV zobaczymy ogromną zmianę pod kątem wyglądu postaci oraz ich animacji. Twórcy postawili przede wszystkim umożliwić graczom stworzenie własnej unikalnej postaci. Do konfiguracji będą m.in. wygląd ubrań oraz cechy charakterystyczne. To wszystko jest skutkiem tego, że w grze będziemy świadkami wielu zbliżeń na postać i na potwory.

Wytwórnia Blizzard udostępnia już pierwsze materiały zwiastujące nową odsłonę Diablo. Na ich podstawie możemy śmiało stwierdzić, że zapowiadane zmiany są naprawdę widoczne. Prezentację nowego wyglądu postaci i potworów można zobaczyć w oficjalnych trailerach do gry Diablo IV udostępnianych w sieci.

Powiązane teksty
AktualnościGry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Co wiemy o GTA 6? Kiedy premiera?

Gracze na całym świecie z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji na temat nowej…
Czytaj dalej
AktualnościGry mobilneGry na konsoleZapowiedzi premier

Premiera Mario Kart 9 jeszcze w 2022 roku?

Mario Kart 8 Deluxe okazał się prawdziwym hitem na konsole Nintendo Switch. Gra uzyskała świetne…
Czytaj dalej
AktualnościZapowiedzi premier

Najciekawsze premiery gier na początku nowego roku

W poprzednim roku gracze mogli cieszyć się z wielu tytułów, które ukazały się zarówno na…
Czytaj dalej