Darmowe gry na konsole dla posiadaczy PlayStation Plus oraz Games With Gold – co ciekawego otrzymamy w lipcu?

Darmowe gry na konsole dla posiadaczy PlayStation Plus oraz Games With Gold – co ciekawego otrzymamy w lipcu?

Producenci najbardziej popularnych konsol do gier, a więc Sony oraz Microsoft regularnie raczą posiadaczy PlayStation Plus oraz Games With Gold darmowymi dostępami do ciekawych tytułów. Nie inaczej jest tym razem. Na wakacje producenci postanowili przygotować specjalną ofertę, która przynajmniej teoretycznie powinna przyciągnąć graczy na długie godziny przed konsolę. Jak będzie wyglądać to w rzeczywistości? Jakie tytuły udostępniły obydwie platformy?

Tytuły dostępne na posiadaczy PlayStation Plus

Lubisz kultowe tytuły, które od lat wywołują ciarki na samą myśl o nich? W takim razie na konsoli PlayStation będziesz mógł zagrać w jeden z takich tytułów. Otóż jedną z ciekawszych pozycji na liście darmowych gier będzie Call of Duty Black Ops dostępne zarówno na konsolę PS4 i PS5. Jest to oczywiście bardzo dobrze znana wszystkim gra akcji z 2018 roku, która swoją fabułą oraz gameplayem wciągnęła niejednego gracza.
Kolejną ciekawą pozycją na liście jest A Plague Tale: Innocence, a więc gra kolejna gra akcji. Tutaj jednak możemy poczuć niesamowitą przygodę oddaną w klimatach horroru.
Oprócz tego posiadacze PlayStation Plus mogą zagrać również w WWE 2K Battlegrounds, a więc bardzo dobrz znaną wszystkim grę o zapasach. Ten tytuł miał swoją premierę w 2020 roku, a więc jest to dosyć świeża pozycja. Jak więc widać darmowe tytuły pozwolą nam doznać ciekawej rozrywki zarówno w trybie single, jak i multiplayer.

Tytuły dostępne dla posiadaczy Games With Gold

Równie ciekawie jak w przypadku PlayStation Plus prezentuje się lista gier dla osób mających aktywne Games with Gold. Przede wszystkim Microsoft udostępnił graczom świetny tytuł Planet Alpha. Jest to gra z 2018 roku, w której na każdym kroku mogą pojawić się wrogowie. Jak poradzisz sobie z trudami, z którymi boryka się główny bohater?
Fani gier zręcznościowych będą mogli spędzić czas nad świetnym tytułem z 2020 roku. Mowa oczywiście o Rock of Ages 3: Make & Break.
Oprócz tego Microsoft udostępnił kultową grę Conker: Live & Reloaded pochodzącą z 2005 roku. Doświadczeni gracze na pewno wiedzą, że jest to tytuł, dla którego warto cofnąć się do przeszłości. Warto dodać, że gra jest dostępna jedynie dla posiadaczy konsoli Xbox, z kolei gracze PlayStation muszą obejść się smakiem.