Gry mobilneZapowiedzi premier

CD Projekt RED opublikowało oficjalną datę premiery The Witcher: Monster Slayer!

W sieci pojawił się nowy materiał od CD Projekt RED dotyczący gry The Witcher: Monster Slayer. Co ciekawe, w materiale została ukazana oficjalna data premiery gry, która pojawi się na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Kiedy oficjalna premiera The Witcher: Monster Slayer?

Wielu graczy z niecierpliwością oczekiwało tej informacji. Twórcy postanowili w końcu dać upust ciekawości wszystkich graczy. W internecie pojawił się materiał przedstawiający oficjalną datę premiery gry. Po raz pierwszy użytkownicy telefonów z systemem Android oraz iOS będą mogli pobrać grę 21 lipca 2021 roku. Jest to dosyć nieoczekiwana data, ponieważ chodziły głosy, że gra ujrzy światło dzienne w późniejszym czasie. Jest to jednak z pewnością pozytywne zaskoczenie. Wszystkim zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak pobranie gry z oficjalnego sklepu systemowego.

Warto dodać, że posiadacze telefonów z systemem Android mogą już teraz dokonać wstępnej rejestracji poprzez Google Play.

Co zobaczymy w The Witcher: Monster Slayer?

Wraz z datą premiery mogliśmy obejrzeć krótki materiał, na którym widzieliśmy chociażby rozmaite tereny, które będą dostępne w rozgrywce. CO więcej, twórcy postarali się o dosyć dokładne odwzorowanie najbardziej znanych potworów, które powinny być kojarzone już przez graczy z innych projektów CD Projekt RED.

Zadaniem graczy, którzy zdecydują się zagrać w ten tytuł będzie przejmowanie i realizowanie zadań, które uwieńczone będą widowiskową walką z najpotężniejszą bestią. Rozgrywka wcale nie będzie należała do najłatwiejszych. Oprócz samej walki gracze będą musieli także pamiętać o ekwipunku, umiejętnościach, czy też o wybraniu odpowiedniej taktyki podczas bitew.

Oficjalny zwiastun gry The Witcher: Monster Slayer można zobaczyć m.in. na oficjalnym profilu The Witcher prowadzonym na platformie Twitter.

Powiązane teksty
Zapowiedzi premier

Diablo IV - nowe informacje na temat gry

Producenci gry Diablo IV nie podali jeszcze oficjalnej daty co do premiery gry, jednak co jakiś…
Czytaj dalej
Gry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

FIFA 2022 - co już wiemy o nowej odsłonie gry spod skrzydeł EA?

Wielbiciele piłki nożnej jak co roku czekają już na nową odsłonę FIFY. Na ten moment nie…
Czytaj dalej
Zapowiedzi premier

Na bazie serii gier powstanie film pt. Sniper Elite 

Została podjęta decyzja dotycząca ekranizacji jednej ze znanych gier wideo Sniper Elite. Jak nam…
Czytaj dalej