CD Projekt RED opublikowało oficjalną datę premiery The Witcher: Monster Slayer!

CD Projekt RED opublikowało oficjalną datę premiery The Witcher: Monster Slayer!

W sieci pojawił się nowy materiał od CD Projekt RED dotyczący gry The Witcher: Monster Slayer. Co ciekawe, w materiale została ukazana oficjalna data premiery gry, która pojawi się na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Kiedy oficjalna premiera The Witcher: Monster Slayer?

Wielu graczy z niecierpliwością oczekiwało tej informacji. Twórcy postanowili w końcu dać upust ciekawości wszystkich graczy. W internecie pojawił się materiał przedstawiający oficjalną datę premiery gry. Po raz pierwszy użytkownicy telefonów z systemem Android oraz iOS będą mogli pobrać grę 21 lipca 2021 roku. Jest to dosyć nieoczekiwana data, ponieważ chodziły głosy, że gra ujrzy światło dzienne w późniejszym czasie. Jest to jednak z pewnością pozytywne zaskoczenie. Wszystkim zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak pobranie gry z oficjalnego sklepu systemowego.

Warto dodać, że posiadacze telefonów z systemem Android mogą już teraz dokonać wstępnej rejestracji poprzez Google Play.

Co zobaczymy w The Witcher: Monster Slayer?

Wraz z datą premiery mogliśmy obejrzeć krótki materiał, na którym widzieliśmy chociażby rozmaite tereny, które będą dostępne w rozgrywce. CO więcej, twórcy postarali się o dosyć dokładne odwzorowanie najbardziej znanych potworów, które powinny być kojarzone już przez graczy z innych projektów CD Projekt RED.

Zadaniem graczy, którzy zdecydują się zagrać w ten tytuł będzie przejmowanie i realizowanie zadań, które uwieńczone będą widowiskową walką z najpotężniejszą bestią. Rozgrywka wcale nie będzie należała do najłatwiejszych. Oprócz samej walki gracze będą musieli także pamiętać o ekwipunku, umiejętnościach, czy też o wybraniu odpowiedniej taktyki podczas bitew.

Oficjalny zwiastun gry The Witcher: Monster Slayer można zobaczyć m.in. na oficjalnym profilu The Witcher prowadzonym na platformie Twitter.