Poznaj 3 darmowe gry, w które warto zagrać na telefonie

Poznaj 3 darmowe gry, w które warto zagrać na telefonie

Osoby z telefonem Android z pewnością nieraz grały w gry. Oczywiście czasami ciężko znaleźć grę, która spełniałaby nasze wymagania. Popularność takich gier jednak jest w ciąż cały czas spora i to nie tylko wśród osób młodych, ale również wśród osób dorosłych. Na pewno gry na telefon zarówno z systemem iOS, jak i Android mogą być wciągające. Dlatego już teraz przyjrzymy się trzem naszym zdaniem najlepszym obecnie gierkom, w które warto zagrać na telefonie z systemem Android.

Among Us

Niewątpliwie ta gra jest jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie. Chodzi o to, aby przygotować statek kosmiczny do wylotu. Oczywiście należy zrobić to z pomocą innych graczy. Warto jednak dodać, że wśród załogi, która przygotowuje statek do wylotu, znajdują się sabotażyści. Czy zatem uda się wyruszyć w dalszą podróż?

Call of Duty Mobile

Kolejnym ciekawym tytułem, po który warto sięgnąć na smartfon na Androidzie na pewno jest Call of Duty Mobile. Ta gra jest nie tylko świetnie zoptymalizowana pod telefony, ale również świetnie się prezentuje. Warto dodać, że gracze mogą tutaj toczyć potyczki sieciowe między innymi na takich mapach jak Crash czy też Nuketown. Dostępny jest także tryb Battle Royal.

Genshin Impact

Na sam koniec naszego dzisiejszego zestawienia wybraliśmy grę Genshin Impact. Gra tak naprawdę jest dla wielu osób zaskoczeniem w tym zestawieniu, jednak niewątpliwie jest to tytuł, który w bardzo krótkim czasie przyciągnął do siebie sporo graczy z całego świata. Atutem tego tytułu na pewno jest to, że jest to gra darmowa. Oprócz tego gra prezentuje się naprawdę świetnie pod kątem graficznym, a oprócz tego prezentuje bardzo wciągającą fabułę. Czy tak naprawdę gracze mogliby oczekiwać w darmowej grze czegoś więcej? Wydaje się, że nie i na pewno jest powód, dla którego gra jest tak popularna wśród osób z całego świata.

Szukasz również ciekawych aplikacji na Androida? Sprawdź artykuł o aplikacjach na Androida przygotowany przez serwis www.pixelfun.pl.