Najciekawsze premiery gier na początku nowego roku

Najciekawsze premiery gier na początku nowego roku

W poprzednim roku gracze mogli cieszyć się z wielu tytułów, które ukazały się zarówno na konsole, jak i platformę PC. Producenci największych hitów z kategorii gier wideo nie zwalniają tempa i już na samym początku nowego roku przygotowali dla nas coś naprawdę ciekawego.

Premiera Monster Hunter: Rise

Gracze komputerowi już 12 stycznia 2022 roku będą mogli zagrać w grę Monster Hunter: Rise. Ten długo wyczekiwany tytuł ukaże się na platformie Steam. Wśród graczy wszelkiego rodzaju gry RPG są mile widziane. Przypomnijmy, że ten tytuł znajdziemy również na Nintendo Switch. Wszyscy, którzy kochają obracać się wśród dinozaurów, wyjątkowym uzbrojeniem i po prostu w obrębie prehistorycznego świata, mogą naprawdę być zadowoleni z tego tytułu.

God of War na PC

Sony Interactive Entertainment, a więc wydawca gry God of War, która w 2018 zgarnęła popularne GOTY, teraz będzie dostępna jedynie na PC. Wiele osób wciąż nie może w to uwierzyć, że ten niesamowity tytuł, który kojarzony jest przede wszystkim z konsolą od Sony, teraz będzie dostępny jedynie na PC. Taki jest jednak świat gier. Wydaje się, że wszyscy gracze, którzy kiedyś specjalnie kupowali konsole PlayStation, aby móc tylko zagrać w God of War, teraz będą szukać wydajnych komputerów stacjonarnych. Gra na platformie Steam ukaże się już 14 stycznia.

Blackwind na wszystkie platformy

Już 20 stycznia premierę zaliczy tytuł Blackwind. Gra, której producentem jest Drakkar Dev, a wydawcą Blowfish Studios, ukaże się na wszystkie platformy. Tak więc zarówno osoby grające na PC, konsolach Xbox, Playstation, jak i Nintendo będą mogły cieszyć się nadchodzącym tytułem. Ten tytuł na pewno przypadnie wszystkim osobom, które kochają świat transformersów. Rozgrywka sama w sobie raczej nie jest wymagająca, jednak walka robotów oraz organicznych potworów na pewno może spodobać się niejednej osobie.