GadżetyZapowiedzi premier

Hot Toys zapowiedziało figurkę z gry Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Dla miłośników uniwersum Marvela ta informacja będzie nie lada gratką. Firma Hot Toys zapowiedziała wypuszczenie na rynek realistycznych figurek Pajączka i Spider-Cat’a wzorowanych grą „Marvel’s Spider-Man: Miles Morales”.

Już wkrótce na półki sklepowe trafią inspirowane grą figurki. W sieci pojawiły się zdjęcia ukazujące nową propozycję firmy. Fani jednak będą musieli uzbroić w cierpliwość bowiem na zabawki Hot Toys będzie jeszcze trzeba poczekać.

Na prezentowanych w internecie grafikach widzimy figurki przedstawiające tytułowego bohatera znanego z produkcji „Marvel Spider-Man: Miles Morales” wraz z jego zwierzęcym towarzyszem, kotem o imieniu Spider-Cat. Ten niezmiernie sympatyczny futrzak zdobył już furorę i podbił serca wielu graczy jeszcze przed premierą gry. Wystarczyło kilka sekund jego obecności w jednym z prezentowanych materiałów promocyjnych aby czworonóg zdobył ogromną popularność i znalazł się w centrum zainteresowania.

Cechy figurki

Prezentowana figurka ma mieć w finalnej wersji 1/6 wielkości popularnego bohatera gry. Według informacji producenta zabawka ma posiadać aż 30 punktów artykulacji. Pozwoli to graczom na ustawianie zabawki w różnych pozach zależnie od swoich indywidualnych upodobań. Figurka będzie posiadać też kilka dodatkowych akcesoriów. Oprócz plecaka, w którym siedzi Spider Cat wnętrze pudełka zawierać będzie też podstawkę, zimowe ubrania a także wymienne dłonie oraz buty. Jest też możliwość zasymulowania efektów specjalnych towarzyszących Milesowi podczas gdy korzysta on ze swoich niecodziennych unikalnych umiejętności.

Figurka, mimo że wykonana bardzo efektywnie i starannie to jednak posiada dwie zasadnicze wady. Jednym z nich jest wysoka cena 270$ co w przeliczeniu daje kwotę około 1030 zł. Drugi mankament to drugi czas oczekiwania na jej premierę. Jak podała firma figurka ma pojawić się w szerokiej sprzedaży dopiero za ponad rok, w okresie pomiędzy styczniem a marcem 2022 roku. Fani mają więc wystarczająco dużo czasu na to, żeby przygotować odpowiednie reprezentatywne miejsce.

Przypomnijmy, gra „Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” zadebiutowała w ostatnich dniach. Jest dostępna od 12 listopada w wersjach na konsole PlayStation 4 oraz 5.

Powiązane teksty
Zapowiedzi premier

Na bazie serii gier powstanie film pt. Sniper Elite 

Została podjęta decyzja dotycząca ekranizacji jednej ze znanych gier wideo Sniper Elite. Jak nam…
Czytaj dalej
Zapowiedzi premier

Firma Sega zapowiedziała Total War: Rome Remastered

W dniu 25 marca Firma Sega ogłosiła Total War: Rome Remastered, czyli odnowioną wersję kultowej…
Czytaj dalej
Gry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Premiery gier 2021. Daty, rozgrywka i najważniejsze informacje

2021 rok w kontekście gier zapowiada się dość ciekawie. Po wejściu nowej generacji konsol na…
Czytaj dalej