Hot Toys zapowiedziało figurkę z gry Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Hot Toys zapowiedziało figurkę z gry Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Dla miłośników uniwersum Marvela ta informacja będzie nie lada gratką. Firma Hot Toys zapowiedziała wypuszczenie na rynek realistycznych figurek Pajączka i Spider-Cat’a wzorowanych grą „Marvel’s Spider-Man: Miles Morales”.

Już wkrótce na półki sklepowe trafią inspirowane grą figurki. W sieci pojawiły się zdjęcia ukazujące nową propozycję firmy. Fani jednak będą musieli uzbroić w cierpliwość bowiem na zabawki Hot Toys będzie jeszcze trzeba poczekać.

Na prezentowanych w internecie grafikach widzimy figurki przedstawiające tytułowego bohatera znanego z produkcji „Marvel Spider-Man: Miles Morales” wraz z jego zwierzęcym towarzyszem, kotem o imieniu Spider-Cat. Ten niezmiernie sympatyczny futrzak zdobył już furorę i podbił serca wielu graczy jeszcze przed premierą gry. Wystarczyło kilka sekund jego obecności w jednym z prezentowanych materiałów promocyjnych aby czworonóg zdobył ogromną popularność i znalazł się w centrum zainteresowania.

Cechy figurki

Prezentowana figurka ma mieć w finalnej wersji 1/6 wielkości popularnego bohatera gry. Według informacji producenta zabawka ma posiadać aż 30 punktów artykulacji. Pozwoli to graczom na ustawianie zabawki w różnych pozach zależnie od swoich indywidualnych upodobań. Figurka będzie posiadać też kilka dodatkowych akcesoriów. Oprócz plecaka, w którym siedzi Spider Cat wnętrze pudełka zawierać będzie też podstawkę, zimowe ubrania a także wymienne dłonie oraz buty. Jest też możliwość zasymulowania efektów specjalnych towarzyszących Milesowi podczas gdy korzysta on ze swoich niecodziennych unikalnych umiejętności.

Figurka, mimo że wykonana bardzo efektywnie i starannie to jednak posiada dwie zasadnicze wady. Jednym z nich jest wysoka cena 270$ co w przeliczeniu daje kwotę około 1030 zł. Drugi mankament to drugi czas oczekiwania na jej premierę. Jak podała firma figurka ma pojawić się w szerokiej sprzedaży dopiero za ponad rok, w okresie pomiędzy styczniem a marcem 2022 roku. Fani mają więc wystarczająco dużo czasu na to, żeby przygotować odpowiednie reprezentatywne miejsce.

Przypomnijmy, gra „Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” zadebiutowała w ostatnich dniach. Jest dostępna od 12 listopada w wersjach na konsole PlayStation 4 oraz 5.