AktualnościGry na konsolePC GamingZapowiedzi premier

911 Operator, a więc gra imitująca operatora numeru alarmowego

Polskie studio Jutsu Games w 2017 roku wydało grę o niecodziennej fabule. Gra „911 Operator” dostępna jest na platformy PC, Nintendo, PlayStation oraz Xbox. W 2016 roku gra zwyciężyła w specjalnym konkursie Indie Showcase, który został zorganizowany w ramach wydarzenia Digital Dragons 2016.

Zasoby ludzkie i wartościowy sprzęt

Dysponowanie zasobami to częste zadanie w grach komputerowych. W 911 Operator tymi zasobami są pojazdy służb ratunkowych oraz sami służbiści. Aby zachęcić do rozgrywki, wystarczy wspomnieć, że praca dyspozytora nigdy się nie kończy, jest pełna wrażeń i ludzkich emocji. To zadanie dla osób, które doskonale radzą sobie z presją i są bardzo wytrzymałe psychicznie, które potrafią zarządzać zasobami i doskonale znają umiejętności i możliwości swoich specjalistów. To niełatwa gra, która zmusza do ciągłej koncentracji na celu – bez zmrużenia oka.

W sobie znanych rejonach

Do dyspozycji gracza oddane zostały także zasoby ludzkie, którymi może zarządzać, jak mu się tylko podoba. Przede wszystkim do możliwości gracza zalicza się takie opcje, jak zwalnianie zbędnych i zatrudnianie dodatkowych pracowników. Ponadto zarządzamy garażem i wyposażeniem służb, które niosą pomoc w naszym mieście. Mieście, które możemy dobrać jakkolwiek chcemy, dzięki wykorzystaniu darmowych map. Dzięki nim istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w grze uda nam się załadować mapę właśnie naszej miejscowości i bawić się służbami w znanych tylko sobie rejonach.

Rozgrywka z kilkoma dodatkami

Odbieranie telefonów z czasem może być męczące. Dobrze wykonane misje cieszą jednak po dwakroć. Gdy uda się zapewnić bezpieczeństwo we wszystkich misjach w kampanii, można bawić się dalej w swobodnej rozgrywce. Gra sprawdza się o wiele lepiej, gdy zainwestuje się w kilka dodatków, które znacznie rozszerzają wachlarz zgłoszeń i naszych możliwości. O zakupie takich dodatków warto jednak zdecydować w momencie, gdy będziemy już po pierwszych testach tego tytułu.

Powiązane teksty
AktualnościGry na konsoleLifestyle

Już niedługo w kinach ukaże się film Uncharted na podstawie popularnej gry

Wszyscy fani popularnej gry Uncharted niewątpliwie nie mogą doczekać się premiery nowego filmu…
Czytaj dalej
AktualnościFestiwale i wydarzeniaGry na konsoleKonsolePS4

Poznaliśmy najlepszą grę 2021 roku wg ankiety przeprowadzonej przez Sony

Każdy z nas na pewno ma tytuł gry, który według jego opinii był najlepszą grą poprzedniego…
Czytaj dalej
AktualnościGry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Co wiemy o GTA 6? Kiedy premiera?

Gracze na całym świecie z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji na temat nowej…
Czytaj dalej