Wielkimi krokami zbliża się premiera Farming Simulator 22

Wielkimi krokami zbliża się premiera Farming Simulator 22

Wszyscy fani Farming Simulator nieubłaganie czekają na premierę nowej odsłony gry. Szczególnie, że twórcy zapowiadają sporo nowości w nowej edycji. Gra pod wieloma względami ma różnić się od swoich poprzednich edycji. Co dokładnie ukaże się w nowej odsłonie Farming Simulator 22, którego premierę zaplanowano na 22 listopada?

Nowości w grze Farming Simulator 22

Jedną z ważniejszych nowości, które dotyczą nowej odsłony kultowej gry farmerskiej, to przede wszystkim wprowadzenie i oparcie nowej odsłony na zupełnie świeżym silniku gry. Dzięki temu rozgrywka będzie prezentować się znacznie lepiej, a przede wszystkim bardziej nowocześniej. Co więcej, nowy silnik zapewni graczom jeszcze bardziej urzeczywistnioną rozgrywkę. W ten sposób zresztą twórcy chcą zaznaczyć kolejny krok w kierunku rozwoju tytułu, a poprawa grafiki niewątpliwie jest jedną z ważniejszych kwestii dla graczy.

Oprócz zmian w grafice, w nowej odsłonie nastąpią także zmiany związane z dźwiękiem. Oznacza to, że zarówno dźwięki na zewnątrz, jak i nawet w środku kabiny będą jeszcze bardziej realne. Takie usprawnienie na pewno wprowadzi jeszcze więcej realistyki do całej gry, a nowość zostanie bardzo entuzjastycznie przyjęta przez graczy.

Twórcy gry zapowiedzieli także wprowadzenie nowego, bardziej rozbudowanego systemu produkcji. Dzięki temu będzie więcej możliwości optymalnego wykorzystywania wszelkich zdobytych zasobów, co powinno przełożyć się na zarobienie większych pieniędzy w grze.

Zmodyfikowany system budowy farmy oraz manualne prowadzenie pojazdów

W nowej odsłonie Farming Simulator 22 możemy znacząco bardziej intuicyjnie wybierać i budować nowe budynki na farmie. Dzięki temu rozbudowa miejscówki będzie łatwiejsza, ale także system rozbudowy da nam znacznie więcej możliwości pod tym względem. Zaznaczmy, że w grze pojawią się także nowe mapy umiejscowione na terenie Francji i USA.

Warto dodać, że po raz pierwszy w grze pojawi się możliwość samodzielnego sterowania biegami. Teraz gracze będą mogli sterować pojazdami za pomocą manualnej skrzyni biegów. To na pewno nie lada gratka dla wszystkich osób grających w FS22 na zaawansowanych kierownicach z manualnymi skrzyniami biegów.

W Farming Simulator 22 ujrzymy cztery pory roku

Wielką nowością dla sporej liczby graczy jest to, że w końcu ujrzymy cztery pory roku. Oznacza to, że teraz rozgrywka będzie toczyć się zarówno wiosną, latem, jesienią, jak i zimą. Oczywiście każda pora roku będzie rządzić się swoimi, nieco odmiennymi prawami. Oprócz samej zmiany w uprawie w poszczególnych porach roku, gracze na pewno docenią także liczne krajobrazy, które będą odrębne dla każdej pory roku.

Wprowadzenie tak licznych zmian w nowej odsłonie gry Farming Simulator 22 oznacza, że gracze z niecierpliwością oczekują daty 22 listopada, kiedy to nastąpi oficjalna premiera gry. Warto dodać, że już teraz zapowiedziano sporo usprawnień także po premierze gry. I to zarówno tych oficjalnych od twórców gry, jak i nieoficjalnych, które będą po prostu modami od społeczności Farming Simulator. Gra pojawi się na platformach PC, PS4 i PS5, a także Xbox One i Xbox Series X oraz S.