Krótka zapowiedź gry Ruined King: A League of Legends Story

Krótka zapowiedź gry Ruined King: A League of Legends Story

Airship Syndicate Ruined King tworzy grę dla miłośników turowego systemu walki. Gracze będą mogli również zachwycać się podziemiami pokazywanymi w rzucie izometrycznym. Miłośnicy LoLa będą zachwyceni. Przede wszystkim ze względu na samą rozgrywkę, jednak również i grafika jest godna uwagi. Co dokładnie przygotowali dla graczy twórcy gry?

LoL’owe postaci w grze

Dodatkowym atutem gry Ruined King: A League of Legends Story jest możliwość stworzenia drużyny z LoL-owych postaci, takich jak: Miss Fortune, Ahri czy Braum. Gra jest skonstruowana tak aby cieszyła gracza przez długie godziny. Spędź miło czas z bohaterami w złotej zbroi i szarym płaszczu, w zielonych odmętach lochów stworzonych z okręgów. Stojących wśród skał, w których gnieżdżą się pająki większe niż Ty sam. Wszystko to spoziera mrok.

Warto dodać, że gra ta została stworzona w momencie kiedy Riot podjął decyzję o zmianie studia tworzącego gry. Ruined King: A League Of Legend Story ma być pierwszą z gier w nowej odsłonie produkcyjnej. Miłośnicy gier turowych mają na co wyczekiwać. Zapowiada się klimatyczna, z dopracowaną scenerią gra turowa.

Zagorzali fani będą w euforii

Gry turowe nie są aż tak oczekiwane co RPGi. Jednak mają swoich zagorzałych fanów, których cieszy każda nowa gra oparta na tym systemie walki. Długie godziny spędzane w podziemiach z bohaterami słynnego LoLa, będą niewątpliwym atutem przyszłych lat. Pozostaje nam wyczekiwać na premierę gry Ruined King: A League of Legends Story. Gra będzie dostępna zarówno na PC jaki PS4 i wiele innych rodzajów urządzeń, co jest niewątpliwym atutem produkcji. Nie każdy gracz bowiem ma PS4, a duża większość ma tylko PC. Airship Syndicate pomyślało więc o każdym miłośniku gier turowych, warto to podkreślać, ponieważ wiele fascynujących gier ma ten minus, że są dostępne tylko na PS4, a ta gra będzie dostępna wszędzie. Aż ciarki przechodzą, gdy pomyśli się o przemierzaniu lochów w postaci Ahri, Brauma czy Miss Fortune. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć miłego grania.