AktualnościGry PCOpis gierPC GamingZapowiedzi premier

Krótka zapowiedź gry Ruined King: A League of Legends Story

Airship Syndicate Ruined King tworzy grę dla miłośników turowego systemu walki. Gracze będą mogli również zachwycać się podziemiami pokazywanymi w rzucie izometrycznym. Miłośnicy LoLa będą zachwyceni. Przede wszystkim ze względu na samą rozgrywkę, jednak również i grafika jest godna uwagi. Co dokładnie przygotowali dla graczy twórcy gry?

LoL’owe postaci w grze

Dodatkowym atutem gry Ruined King: A League of Legends Story jest możliwość stworzenia drużyny z LoL-owych postaci, takich jak: Miss Fortune, Ahri czy Braum. Gra jest skonstruowana tak aby cieszyła gracza przez długie godziny. Spędź miło czas z bohaterami w złotej zbroi i szarym płaszczu, w zielonych odmętach lochów stworzonych z okręgów. Stojących wśród skał, w których gnieżdżą się pająki większe niż Ty sam. Wszystko to spoziera mrok.

Warto dodać, że gra ta została stworzona w momencie kiedy Riot podjął decyzję o zmianie studia tworzącego gry. Ruined King: A League Of Legend Story ma być pierwszą z gier w nowej odsłonie produkcyjnej. Miłośnicy gier turowych mają na co wyczekiwać. Zapowiada się klimatyczna, z dopracowaną scenerią gra turowa.

Zagorzali fani będą w euforii

Gry turowe nie są aż tak oczekiwane co RPGi. Jednak mają swoich zagorzałych fanów, których cieszy każda nowa gra oparta na tym systemie walki. Długie godziny spędzane w podziemiach z bohaterami słynnego LoLa, będą niewątpliwym atutem przyszłych lat. Pozostaje nam wyczekiwać na premierę gry Ruined King: A League of Legends Story. Gra będzie dostępna zarówno na PC jaki PS4 i wiele innych rodzajów urządzeń, co jest niewątpliwym atutem produkcji. Nie każdy gracz bowiem ma PS4, a duża większość ma tylko PC. Airship Syndicate pomyślało więc o każdym miłośniku gier turowych, warto to podkreślać, ponieważ wiele fascynujących gier ma ten minus, że są dostępne tylko na PS4, a ta gra będzie dostępna wszędzie. Aż ciarki przechodzą, gdy pomyśli się o przemierzaniu lochów w postaci Ahri, Brauma czy Miss Fortune. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć miłego grania.

Powiązane teksty
AktualnościGry na konsolePC GamingZapowiedzi premier

911 Operator, a więc gra imitująca operatora numeru alarmowego

Polskie studio Jutsu Games w 2017 roku wydało grę o niecodziennej fabule. Gra „911…
Czytaj dalej
AktualnościGry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Wielkimi krokami zbliża się premiera Farming Simulator 22

Wszyscy fani Farming Simulator nieubłaganie czekają na premierę nowej odsłony gry. Szczególnie…
Czytaj dalej
AktualnościGry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Nowy komentator w polskiej wersji gry FIFA 22

Po wieloletniej współpracy Dariusza Szpakowskiego z polskim oddziałem Electronic Arts przychodzi…
Czytaj dalej