Wiemy już co gracze otrzymają na PS Plus w lutym

Wiemy już co gracze otrzymają na PS Plus w lutym

W środę, dnia 26 stycznia, Sony postanowiło zaprezentować listę gier, które dostępne będą dla graczy PS Plus w nadchodzącym miesiącu. Luty na pewno będzie miłym miesiącem dla osób, które lubią sporty walki oraz nietypowe gatunki gier. W co dokładnie posiadacze PS Plus będą mogli zagrać na konsolach PlayStation?

Sportowa gra od EA Sports

W nadchodzącym miesiącu niewątpliwie duże zainteresowanie na rynku gier wzbudzi najnowsze seria UFC. Gra EA Sports UFC 4 ukaże się na konsole PlayStation 4. Gracze będą mogli przez cały miesiąc wcielić się w postać Khabiba Nurmagomedova, Conora McGregora, czy też polskich zawodników, których w grze nie brakuje. Fani sportów walki na pewno z chęcią wypróbują również tryb kariery, który przez wielu graczy jest uznawany za całkiem przyjemny, choć trochę krótki.

Pozostały zestaw gier na PS Plus luty 2022

Nie jesteś fanem gier sportowych, a może po prostu nie przepadasz za sportami walki? W takim razie masz możliwość również spróbowania innych tytułów, które Sony postanowiło zaprezentować posiadaczom PS Plus. Oprócz EA Sports UFC 4, wśród darmowych gier na PS Plus w lutym 2022 roku pojawiły się również takie tytuły jak Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure oraz Planet Coaster: Console Edition. Warto dodać, że pierwsza z wymienionych powyżej gier będzie dostępna dla graczy na konsolach PlayStation 4, z kolei drugi tytuł przeznaczony jest na konsole PlayStation 5.

W internecie, zarówno na Social Media, jak i na forach dyskusyjnych, znajdziemy już pierwsze oceny graczy związane z zestawem gier na PS Plus w lutym 2022 roku. Co ciekawe, większość graczy jest bardzo mocno zawiedziona, ponieważ uważali, że na zimowe długie wieczory otrzymają znacznie bardziej ciekawe tytuły. Jak widać, spora część graczy kompletnie nie jest przekonana co do sportów walki oraz dwóch kolejnych tytułów. Być może prawdziwi fani tych gier po prostu wcześniej już je zakupili, a pozostali po prostu nie są zainteresowani tymi tytułami.