Ubisoft publikuje Assassin’s Creed Crossover Stories za darmo

Ubisoft publikuje Assassin’s Creed Crossover Stories za darmo

Miłośnicy rycerskich bojów mają z czego się cieszyć, ponieważ w ostatnim czasie ukazały się nowe dodatki do Assassin’s Creed. Firma Ubisoft, która obchodzi w tym roku swoje 35 lecie wyprodukowała dwa nowe dodatki do Valhalli oraz Odyssey. Ten francuski deweloper nie tylko rozdaje darmowe gry z okazji swoich urodzin, ale dba również o miłośników średniowiecznych klimatów.

Nowe rozszerzenia do gry Assassin’s Creed

Assassin’s Creed Crossover Stories to dwa nowe i darmowe rozszerzenia. Jak możemy wywnioskować z opisów opublikowanych dodatków, jest to zupełnie nowa przygoda Assassin’s Creed. Przede wszystkim jest to podróż w głąb Kassandry. Na gracza czekają dwie nowe wyspy czy też dodatkowe nagrody. Wyrusz w przygodę z mieczem w jednej ręce i kołkiem drewnianym w drugiej. Ubierz się w zbroję rycerza i naramienniki chroniące przed ciosami toporów przeciwników. A wszystko to w scenerii leśnej i dodającym pełni klimatu cmentarzem w tle.

Nowa przygoda dzięki Assassin’s Creed Crossover Stories

Marzy Ci się wielogodzinna sesja w grze, podczas której możesz się oderwać i zapomnieć o wszystkim, co Cię otacza? W takim razie koniecznie odpal nowy dodatek gry Assassin’c Creed i zapewnij sobie przygodę zaczynając od oglądania zabitych towarzyszy broni. Zbierz przyjaciół i wyrusz przeciwko złu, które rozrasta się w wokół bohatera. Dosiądź konia i przemierzaj wyspę w imię sprawiedliwości. Naucz się nowych trików wykonywanych przez swojego bohatera.

Assassin’s Creed Crossover Stories to gra od Ubisoftu, która pozwala na wspaniałą rozgrywkę w klimacie średniowiecznych rycerzy, którzy walczą o dobro na świecie. Nie czekaj, tylko już teraz pobierz darmowy dodatek i wyruszaj w kolejne misje w odświeżonej odsłonie gry.