Gracze Halo Infinite doczekają się aktualizacji i poprawki

Gracze Halo Infinite doczekają się aktualizacji i poprawki

Twórcy gry Halo Infinite już wcześniej zapowiadali, że gracze będą mogli liczyć na regularne aktualizacje i usprawnienia gry. I tak też się dzieje, ponieważ już niedługo ukaże się aktualizacja do gry. Co dokładnie zawiera aktualizacja i kiedy będzie miała premierę?

Aktualizacja dla gry Halo Infinite

Gracze będą mogli zaktualizować grę Halo Infinite już 14 grudnia, ponieważ wtedy oficjalną premierę będzie miała aktualizacja. W ramach nowej łatki gracze zyskają przede wszystkim zupełnie nowe tryby gry. I co ciekawe, będą to aż cztery nowe tryby. Gra z nowymi trybami będzie prezentować się na pewno znacznie lepiej, chociaż już pierwsze recenzje Halo Infinite były korzystne dla twórców.

Cztery nowe tryby gry, które ukażą się w ramach aktualizacji będą nosiły swoje nazwy. Mowa tutaj o czterech playlistach, a mianowicie: Slayer, Fiesta, Free for All oraz SWAT (Tactical Slayer). W ten sposób twórcy gry chcą nieco urozmaicić rozgrywkę wszystkim graczom. Jak zaznaczają gracze, nowa edycja gry tak naprawdę jest dosyć okrojona. Pomimo nowych broni, map i trybów, tak naprawdę brakuje prawdziwej nowości. Wydaje się, że podobnego zdania są twórcy gry, ponieważ regularnie wypuszczają nowe patche, aktualizacje i poprawki, które mają usprawnić rozgrywkę Halo Infinite.

Poprawki w nowej aktualizacji

Twórcy gry oprócz ciągłych usprawnień w rozgrywce Halo Infiniti, muszą skupiać się jeszcze dodatkowo na kolejnych łatkach i poprawkach, które mają zniwelować m.in. słabą optymalizację na niektórych urządzeniach komputerowych. Gracze skarżyli się, że pomimo odpowiednio dobrego sprzętu i spełnienia rekomendowanych wymagań sprzętowych, gra na ich sprzęcie nie działa zbyt poprawnie. W wyniku tego twórcy gry wciąż pracują nad optymalizacją gry, a efektem tego są patche i łatki, które mają zniwelować problem.