Jakie gry okazały się najlepsze w 2021 roku? Sprawdźmy to!

Jakie gry okazały się najlepsze w 2021 roku? Sprawdźmy to!

W 2021 roku swoją premierę miało wiele świetnych tytułów. Gracze w ciągu tych kilkunastu miesięcy naprawdę mieli przy czym spędzić czas. Teraz po tych wszystkich premierach w tym roku, postanowiliśmy raz jeszcze przyjrzeć się opublikowanym produkcją oraz stworzyć swoisty ranking najlepszych gier w 2021 roku.

Forza Horizon 5

Jedną z najgłośniejszych premier w tym roku niewątpliwie zaliczył tytuł Forza Horizon 5. Wielbiciele gier wyścigowych z utęsknieniem wyczekiwali premiery tego tytułu. Oczekiwania były jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ poprzednie edycje gry były po prostu bardzo dobre. Tym razem twórcy gry postawili ponownie na oprawę graficzną, która jest wręcz bajeczna. Poza tym nie zabrakło świetnych trybów multi oraz single, przez co pozycję Forza Horizon 5 można zaliczyć do jednej z najlepszych produkcji, które w tym roku zaliczyły oficjalną premierę.

The Medium

Gry w klimacie horroru nie zawsze sprzedają się najlepiej. Tym razem jednak twórcom gry The Medium udało się stworzyć coś naprawdę dobrego. I przede wszystkim coś, co autentycznie rozgrywa się w Polsce. Być może dlatego gra The Medium wywarła na nas takie wrażenie. Rozwiązywanie przeróżnych zagadek w niesamowicie groźnym klimacie sprawia, że gra trzyma przez cały czas w napięciu. Akcja oraz klimat to niewątpliwie dwie kategorie, które w tym roku należą do studia Bloober Team.

Battlefield 2042

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć miejsca dla kultowej serii Battlefield. Tym razem gra o pełnej nazwie Battlefield 2042 zachwyciła nas wszystkich przede wszystkim trybem Portal. To tutaj gracze o kreatywnych skłonnościach mogą oddać się wodzy fantazji i niemal stworzyć własny, autorski tryb rozgrywki. Dla starszych graczy gra jest niejako powrotem do przeszłości, ponieważ w tej edycji można znaleźć także część map, które już kiedyś były grane. Połączenie nowych pomysłów wraz z kilkoma akcentami z przeszłości sprawia, że tytuł Battlefield 2042 jest naprawdę godny uwagi i jest jednym z lepszych produktów na rynku gier w tym roku.