Pierwsze wrażenia z gry FIFA 22 po premierze

Pierwsze wrażenia z gry FIFA 22 po premierze

Premiera gry FIFA 22 nie przeszła bez echa. W sieci pojawiają się liczne recenzje i opinie na temat nowej gry piłkarskiej od EA Sports. Jak gra prezentuje się na tle poprzedniego tytułu? Czy gra zrobiła krok do przodu? I przede wszystkim jakie wrażenia mają gracze po pierwszych rozgrywkach? Na te pytania i wiele więcej odpowiemy sobie w niniejszym artykule.

Nowości w grze FIFA 22

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowościach, których należy spodziewać się w grze FIFA 22. I nasze przewidywania się spełniły. Oficjalnie w nowej grze FIFA 22 nie usłyszymy już komentarza Dariusza Szpakowskiego. Zamiast legendarnego głosu, na mikrofonie pojawił się Tomasz Smokowski. Co więcej, tegoroczna edycja FIFY nieco się różni w zależności od tego, na jaką platformę będziemy chcieli pograć. Otóż najwięcej usprawnień gracze mogą oczekiwać jedynie na konsole PS5 oraz Xbox Series X/S. Gracze, którzy kupią grę na starsze konsole oraz na komputery PC, będą musieli zadowolić się nieco mniej uprawnioną grą, niż na konsole następnej generacji.

Wolniejsze spotkania i bardziej rzeczywisty przebieg meczów piłkarskich

Wydaje się, że FIFA 22 w końcu przyniosła to, czego wszyscy gracze oczekiwali najbardziej. Mowa tutaj o nieco większym, spowolnieniu rozgrywki. Teraz nie liczy się tylko szybkość i tempo zawodników, lecz akcję rozgrywać można także na wiele innych sposobów. Takie usprawnienie spodobało się wielu graczom, którzy bardzo pozytywnie oceniają tę zmianę.

Pierwsze wrażenia graczy na temat nowej FIFY 22 są bardzo dobre. Gracze pochlebnie oceniają się o nowym tytule od EA Sports i są wręcz nieco zdziwieni, że gra od samego początku po premierze wygląda na kompletną. Przypomnijmy, że w poprzednich latach zawsze mówiło się o tym, że prawdziwa gra w FIFĘ zaczyna się dopiero po wypuszczeniu pierwszych aktualizacji oraz łatek usprawniających. W tym roku na całe szczęście już po premierze nie widać żadnych większych problemów z rozgrywką. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak chwycić zapada i zagrać meczyk przy świetnej grze piłkarskiej, jaką niewątpliwie jest seria FIFA.