Najciekawsze premiery gier na końcówkę roku

Najciekawsze premiery gier na końcówkę roku

Koniec roku zbliża się nieubłaganie. Gracze mogli w ostatnim czasie zagrać w wiele nowych tytułów, jak chociażby FIFA 22 i Farming Simulator 22. Jednak przed nami wciąż wiele premier, a w tym odmłodzone Grand Theft Auto, Football Manager 2022, czy też Battlefield 2042. Na jakie premiery gier warto zwrócić uwagę w listopadzie i grudniu?

Premiera gry Battlefield 2042

W pierwszej połowie listopada (12 listopad) tego roku gracze będą mogli odblokować wczesny dostęp do Battlefield 2042. Gra swoją oficjalną premierę będzie miała 19 listopada na takie platformy jak PC, PS5, XSX, PS4 i XONE. Za grę odpowiada znany wydawca Electronics Arts Inc.

Jedną z ciekawostek dotyczących gry jest fakt, że nie znajduje się w niej tryb fabularny. Jest dobra informacja dla wszystkich osób, którzy zamiast skupiać się na poznawaniu kolejnych wątków i historii, wolą po prostu zdobywać fragi i przedmioty, a także przejmować tereny.

Nowa odsłona GTA: The Trilogy – The Definitive Edition

Już 11 listopada na platformy PC, PS5, XSX, PS4, XONE i Nintendo Switch ukaże się nowa odsłona Grand Theft Auto. Jest to oczywiście długo zapowiadany remake GTA 3, za którego wydanie odpowiada wytwórnia Rockstar Games. Czego można oczekiwać od trylogii w nowej odsłonie?

Okazuje się, że producenci gry wcale nie mają zamiaru odcinać kuponów od starych produkcji, ponieważ w grze pojawił się nowy silnik graficzny i całkiem nowe oświetlenie. Jednak czy gameplay okaże się na tyle interesujący i dobrze zrobiony, że gracze zapomną na jakiś czas o nowym GTA VI?

Nadchodzi Football Manager 2022

Lada moment ukaże się kolejna odsłona Football Manager 2022. Tytuł, za którego produkcję odpowiada Sport Interactive od lat jest bardzo popularny w środowisku piłkarskim. Na świecie jest wielu graczy, którzy zamiast samodzielnie sterować piłkarzami na boisku w grze FIFA, wolą po prostu oddać się analizie taktyki i prowadzeniu klubu jako trener czy też manager. A Ty wolisz nowego Football Managera, czy jednak pozostajesz przy grze FIFA 22, która również nie tak dawno zaliczyła premierę nowej odsłony?

Warto dodać, że na grze Football Manager od lat swoje działania w świecie rzeczywistym opierają nawet profesjonalni scouci i trenerzy klubowi. Baza danych piłkarzy i różnych udogodnień jest na tyle duża, że często gra przewiduje realny rozwój piłkarzy. Nowy FM 2022 swoją premierę zaliczy już 9 listopada i ukaże się na PC, XSX oraz XONE.