Na platformie CDA Premium dostępne są kanały telewizyjne

Na platformie CDA Premium dostępne są kanały telewizyjne

Platforma CDA Premium stawia kolejny krok w kierunku rozwoju i ugruntowania swojej pozycji na rynku. Tym razem wszyscy klienci będą mogli bez dodatkowych kosztów uzyskać dostęp do kanałów telewizyjnych. Oczywiście twórcy platformy podzielili dostępy do kanałów na pakiety. Stąd też za darmo dostępne będzie kilka ogólnych kanałów. Z kolei Pakiet Start oraz Pakiet Podstawowy będą dostępne za dodatkową opłatą.

Kanały telewizyjne na platformie CDA Premium

Obecnie platforma CDA zapewnia użytkownikom dostęp do wielu pozycji filmowych. Internauci mogą oglądać filmy zarówno za darmo, jak i w formie CDA Premium. Dzięki CDA Premium można zyskać m.in. lepszą jakość obrazu, czy też szybsze buforowanie się wideo. Od 9 sierpnia użytkownicy otrzymali także możliwość aktywowania pakietów z kanałami telewizyjnymi. Na ten moment za Pakiet Start z dostępem do 34 kanałów TV należy dopłacić do CDA Premium 4 zł.

Właściciele platformy CDA dosyć rzetelnie przygotowali się do wprowadzenia tej nowinki. Od samego początku użytkownicy mają możliwość oglądania telewizji w jakości Full HD. Wydaje się, że dla wielu osób będzie to dodatkowy atut, aby na dłuższą metę związać się z platformą CDA. Teraz klienci mogą zrezygnować ze standardowej telewizji oraz dekodera, ponieważ mogą zapewnić sobie dostęp do rozrywki w każdym calu za sprawą jednej platformy.