Jak God of War prezentuje się na PC pod kątem graficznym?

Jak God of War prezentuje się na PC pod kątem graficznym?

Przed laty raczej mało kto wyobrażał sobie, że będzie mógł okazję zagrać w God of War na innej platformie niż PlayStation. Z biegiem czasu jednak wiemy, że teraz w ten tytuł można zagrać na PC. Jak gra prezentuje się na tej platformie? Czy tytuł spełnia wymagania graczy?

Słaby sprzęt? Żaden problem

Wielu graczy ucieszyło się, gdy usłyszeli o tym, że będą mogli zagrać w tytuł God of War na PC. Jednak z biegiem czasu uświadomili sobie, że wymagania sprzętowe odnośnie tej gry mogą być całkiem spore. Twórcy jednak starali się tak stworzyć grę i ją zoptymalizować, aby każdy mógł swobodnie odpalić tytuł, nawet jeśli miałyby to być minimalne ustawienia. I tak też jest w rzeczywistości, gdyż God of War można uruchomić w czterech trybach ustawień. Mowa o ustawieniach „niskich”, „średnich”, „wysokich” oraz „ultra”. Jeśli ktoś chciałby mieć takie same wrażenia na PC, jak i na konsoli w 2018 roku, to powinien zdecydować się na ustawienia „średnie”, które są niejako oryginalne dla tej gry.

Chcesz zagrać na najwyższych ustawieniach?

Wielu graczy z dobrym sprzętem komputerowym postanowiło wypróbować grę na PC tylko i wyłącznie ze względu na to, aby zobaczyć jak ten tytuł prezentuje się na ustawieniach „ultra”. I rzeczywiście można im pozazdrościć, ponieważ ta gra na tak wysokich ustawieniach oddaje jeszcze bardziej dokładniej i piękniej każdy detal. Gra na PC na ustawieniach „ultra” wygląda zdecydowanie lepiej niż na konsoli. Widać ulepszenia graficzne, pomimo których optymalizacja gry została na równie wysokim poziomie. Jeśli ktoś ma ochotę zagrać w wyjątkową grę na PC, a nigdy wcześniej nie miał przyjemności zagrać w God of War na konsoli PlayStation, to na pewno warto pofatygować się i wypróbować osobiście ten legendarny wręcz tytuł.