EA Play weszło do Xbox Game Pass Ultimate

EA Play weszło do Xbox Game Pass Ultimate

Nastąpiło długo oczekiwane poszerzenie oferty w abonamencie Microsoftu. Od teraz w ramach Xbox Game Pass Ultimate dostępne są także gry EA Play.

Dzięki temu posunięciu oferta Xbox Game Pass Ultimate stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna, a dzięki temu warta swojej ceny. Ruch ten z pewnością przyciągnie nowe rzesze graczy co w jeszcze większym stopniu spopularyzuje ofertę Microsoftu.

Usługa Xbox Game Pass Ultimate jest jedną z najciekawszych i najbardziej rozbudowanych usług skierowanych do graczy. W relatywnie niewysokiej cenie, za kilkadziesiąt złotych, użytkownicy uzyskują pełny i nielimitowany dostęp do pokaźnej i wciąż rosnącej ilości popularnych produkcji. Każdy więc znajdzie coś dla siebie, zgodnego ze swoimi upodobaniami oraz preferencjami. Poszerzenie tej biblioteki o zasoby amerykańskiego wydawcy EA Play uczyni ofertę jeszcze ciekawszą. Dzięki temu stali subskrybenci zyskali pełny dostęp do mniej lub bardziej popularnych i znanych produkcji. Warto zauważyć, że rozszerzenie pakietu gier nie powoduje wzrostu cen. Pozostaje ona bez zmian i dla polskich użytkowników wynosi ona w dalszym ciągu 54,99 zł za miesiąc.

Oferta EA Play w wersji na Xbox obejmuje nie tylko gry z Xbox One. Oferowane tytuły są w pełni zgodne z wcześniejszymi wersjami sprzętu Microsoftu. W jej bibliotece znajdziemy między innymi takie popularne tytuły jak „Mass Effect”, „Skate”, „Dante’s Inferno” oraz „Battlefield: Bad Company 2”.