Bonus od Disneya w ofercie Xbox Game Pass Ultimate

Bonus od Disneya w ofercie Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Pass Ultimate wprowadził do swojej oferty ciekawą usługę, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom Disneya. W ramach abonamentu nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się i wykupią a cykliczną usługę otrzymają gratis dostęp do platformy Disney+ przez trzydzieści dni.

Usługa jest częścią współpracy ze znaną marką filmowo rozrywkową. Darmowy dostęp odbywa się w ramach promocji i jest dostępny wyłącznie dla nowych abonentów Xbox Game Pass Ultimate. W tym samym czasie do oferty Microsoftu w ramach Xboxa dochodzą też kolejne gry ubogacające dostępne zasoby dla użytkowników.

Już jakiś czas temu w mediach społecznościowych Xbox Game Pass pojawiły się grafikę przedstawiające bohaterów serialu The Mandalorian. Towarzyszący im dopisek jednoznacznie sugerował i wskazywał, że ich obecność na profilu nie jest przypadkowa. Po oficjalnym pojawieniu się w ofercie Xboxa bonusu od Disneya już wiemy jakie były przyczyny zamieszczenia tych grafik. Miały one przed czasem zapowiadać dodatkowe korzyści skierowane do nowych abonentów Xbox Game Pass Ultimate, którzy zdecydują się na dołączenie do grona klientów Microsoftu. Trzydziestodniowy dostęp do oferty Disney+ nie jest dostępny wszędzie i w każdym kraju. Na dzień dzisiejszy nie ma informacji czy i kiedy opcja ta pojawi się w ofercie dla nowych polskich graczy.

Warto przypomnieć w tym miejscu też fakt, że usługa Xbox Game Pass Ultimate właśnie połączyła się z EA Play dzięki czemu dotychczasowi oraz nowi abonenci uzyskali dostęp do ponad 90 świetnych produkcji tego amerykańskiego wydawcy. Wśród tytułów znalazł się m.in. „Star Wars Jedi: Upadły zakon”.