Czy Watch Dogs wkrótce trafi na PS5 i Xbox Series X/S ?

Czy Watch Dogs wkrótce trafi na PS5 i Xbox Series X/S ?

Już wkrótce pierwsza odsłona Watch Dogs może trafić na konsole PS5 oraz Xbox Series X/S. W sieci pojawiły się nieoficjalne i niepotwierdzone informacje na ten temat.

W najbliższym czasie mają się pojawić oficjale informacje na temat wypuszczenia pierwszej odsłony serii Watch Dogs Complete Edition w wersji dostępnej dla popularnych konsol PS5 oraz Xbox Series X/S.

Warto przypomnieć, że gra dała początek cieszącej się obecnie sporą popularnością serii. W październiku bieżącego roku ukazała się najnowsza część, nosząca podtytuł Legion i już jest raczej pewne, że nie będzie ona końcem słynnej marki. Nieoficjalne informacje wskazują wyraźnie na to, że firma Ubisoft ma plan odświeżenia swojego tytułu począwszy od pierwszej części, która, która zrobiła zawrotną furorę wśród graczy. Po liftingu Watch Dogs ma być w pełni przystosowana do konsol najnowszej generacji.

Nadająca kategorie wiekowe grom amerykańska organizacja ESRB już dokonała klasyfikacji projektu Watch Dogs Complete Edition w wersji na wspomniane konsole PS5 i Xbox Series X/S. Niewiadomo jeszcze czy jest to skutkiem błędu czy też ESRB posiada nieoficjalne informacje od wydawcy na temat powrotu do prac nad tytułem. Na chwilę obecną nie należy jeszcze traktować takich pogłosek jako pewnik. Potwierdzenie prawdopodobnie pojawi się w niezbyt odległej przyszłości. Pewnym jest fakt, że Ubisoft będzie w dalszym ciągu organizować transmisje zapowiadające swoich propozycji więc daje to iskrę nadziei, że już niebawem dowiemy się gdzie leży prawda.

Mimo braku oficjalnego potwierdzenia informacja rozbudza wiele nadziei wśród fanów i zapalonych graczy. Wielu z nich liczy na to, że twórcom uda się w zremasteryzowanej wersji osiągnąć poziom grafiki zbliżony do pamiętnej prezentacji z targów E3 w roku 2012.