Gry na konsoleGry PC

Nowy wygląd Czarnej Pantery oraz War Machine w „Marvel’s Avengers”

Pojawiają się nowe informacje o dodatkach ubogacających grę „Marvel’s Avengers”. Właśnie w sieci pojawiły się grafiki ukazujące możliwe zmiany w wyglądzie kolejnych bohaterów – Czarnej Pantery oraz War Machine.

Twórcy gry robią wszystko, aby ludzie nie zapomnieli o ich produkcji. Wkrótce w ramach dodatków i ulepszeń zobaczymy kolejne postacie ubogacające uniwersum.

Mimo że „Marvel’s Avengers” okazał się całkiem udaną produkcją to jednak zabrakło w niej czegoś, żeby przyciągnąć graczy na dłużej. Gra zanotowała znakomite wyniki podczas otwarcia uzyskaując drugi najlepszy wynik w historii gier o superbohaterach zaraz po grze „Marvel’s Spider-Man”. Z upływem czasu to zainteresowanie jednak znacząco zmalało. Odtąd twórcy konsekwentnie szukają sposobu na zmianę tej sytuacji próbując ponownie wzbudzić zainteresowanie graczy.

W ramach udoskonaleń do fabuły gry wkrótce dołączą nowi herosi. Dzięki przeciekom wiadomo już jakie dwie postacie dołączą do „obsady” gry. Na pewno zobaczymy Czarną Panterę oraz War Machine. Na udostępnionych zdjęciach widać, że pierwszy z nich ma nieco zmieniony strój względem tego znanego z MCU. Wyjaśnieniem tego może być obecność kosmetycznych skórek, dzięki którym można indywidualnie ingerować w ich wygląd

Gra „Marvel’s Avengers” dostępna jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Zapowiedziano już aktualizację produkcji do wersji kompatybilnej z konsolami najnowszej generacji.

Powiązane teksty
Gry na konsoleGry PCOpis gier

Opis gry Surviving Mars:Green Planet - niedoceniany dodatek wraz z grą strategiczną?

Surviving Mars jest fantastycznonaukową strategią ekonomiczną, która zaliczana jest do gier typu…
Czytaj dalej
AktualnościGry na konsoleGry PC

Strajk deweloperów z Activision Blizzard. Czy oznacza to przestój dla CoD, WoW oraz Diablo?

Jakiś czas temu na światło dzienne wyszły nieprzyjemne informacje o zdarzeniach, które działy…
Czytaj dalej
Gry na konsoleGry PC

Max Payne 3 - czy to naprawdę najlepsza strzelanka w historii?

Studio Rockstar Vancouver zrobiło spore zamieszanie na rynku gier, kiedy światło dzienne ujrzał…
Czytaj dalej