Gry na konsoleGry PC

Nowy wygląd Czarnej Pantery oraz War Machine w „Marvel’s Avengers”

Pojawiają się nowe informacje o dodatkach ubogacających grę „Marvel’s Avengers”. Właśnie w sieci pojawiły się grafiki ukazujące możliwe zmiany w wyglądzie kolejnych bohaterów – Czarnej Pantery oraz War Machine.

Twórcy gry robią wszystko, aby ludzie nie zapomnieli o ich produkcji. Wkrótce w ramach dodatków i ulepszeń zobaczymy kolejne postacie ubogacające uniwersum.

Mimo że „Marvel’s Avengers” okazał się całkiem udaną produkcją to jednak zabrakło w niej czegoś, żeby przyciągnąć graczy na dłużej. Gra zanotowała znakomite wyniki podczas otwarcia uzyskaując drugi najlepszy wynik w historii gier o superbohaterach zaraz po grze „Marvel’s Spider-Man”. Z upływem czasu to zainteresowanie jednak znacząco zmalało. Odtąd twórcy konsekwentnie szukają sposobu na zmianę tej sytuacji próbując ponownie wzbudzić zainteresowanie graczy.

W ramach udoskonaleń do fabuły gry wkrótce dołączą nowi herosi. Dzięki przeciekom wiadomo już jakie dwie postacie dołączą do „obsady” gry. Na pewno zobaczymy Czarną Panterę oraz War Machine. Na udostępnionych zdjęciach widać, że pierwszy z nich ma nieco zmieniony strój względem tego znanego z MCU. Wyjaśnieniem tego może być obecność kosmetycznych skórek, dzięki którym można indywidualnie ingerować w ich wygląd

Gra „Marvel’s Avengers” dostępna jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Zapowiedziano już aktualizację produkcji do wersji kompatybilnej z konsolami najnowszej generacji.

Powiązane teksty
AktualnościGry PCOpis gierPC GamingZapowiedzi premier

Krótka zapowiedź gry Ruined King: A League of Legends Story

Airship Syndicate Ruined King tworzy grę dla miłośników turowego systemu walki. Gracze będą…
Czytaj dalej
AktualnościGry na konsolePC GamingZapowiedzi premier

911 Operator, a więc gra imitująca operatora numeru alarmowego

Polskie studio Jutsu Games w 2017 roku wydało grę o niecodziennej fabule. Gra „911…
Czytaj dalej
AktualnościGry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Wielkimi krokami zbliża się premiera Farming Simulator 22

Wszyscy fani Farming Simulator nieubłaganie czekają na premierę nowej odsłony gry. Szczególnie…
Czytaj dalej