Gry na konsoleGry PC

Nowy wygląd Czarnej Pantery oraz War Machine w „Marvel’s Avengers”

Pojawiają się nowe informacje o dodatkach ubogacających grę „Marvel’s Avengers”. Właśnie w sieci pojawiły się grafiki ukazujące możliwe zmiany w wyglądzie kolejnych bohaterów – Czarnej Pantery oraz War Machine.

Twórcy gry robią wszystko, aby ludzie nie zapomnieli o ich produkcji. Wkrótce w ramach dodatków i ulepszeń zobaczymy kolejne postacie ubogacające uniwersum.

Mimo że „Marvel’s Avengers” okazał się całkiem udaną produkcją to jednak zabrakło w niej czegoś, żeby przyciągnąć graczy na dłużej. Gra zanotowała znakomite wyniki podczas otwarcia uzyskaując drugi najlepszy wynik w historii gier o superbohaterach zaraz po grze „Marvel’s Spider-Man”. Z upływem czasu to zainteresowanie jednak znacząco zmalało. Odtąd twórcy konsekwentnie szukają sposobu na zmianę tej sytuacji próbując ponownie wzbudzić zainteresowanie graczy.

W ramach udoskonaleń do fabuły gry wkrótce dołączą nowi herosi. Dzięki przeciekom wiadomo już jakie dwie postacie dołączą do „obsady” gry. Na pewno zobaczymy Czarną Panterę oraz War Machine. Na udostępnionych zdjęciach widać, że pierwszy z nich ma nieco zmieniony strój względem tego znanego z MCU. Wyjaśnieniem tego może być obecność kosmetycznych skórek, dzięki którym można indywidualnie ingerować w ich wygląd

Gra „Marvel’s Avengers” dostępna jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Zapowiedziano już aktualizację produkcji do wersji kompatybilnej z konsolami najnowszej generacji.

Powiązane teksty
AktualnościGry na konsoleLifestyle

Już niedługo w kinach ukaże się film Uncharted na podstawie popularnej gry

Wszyscy fani popularnej gry Uncharted niewątpliwie nie mogą doczekać się premiery nowego filmu…
Czytaj dalej
AktualnościFestiwale i wydarzeniaGry na konsoleKonsolePS4

Poznaliśmy najlepszą grę 2021 roku wg ankiety przeprowadzonej przez Sony

Każdy z nas na pewno ma tytuł gry, który według jego opinii był najlepszą grą poprzedniego…
Czytaj dalej
AktualnościGry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Co wiemy o GTA 6? Kiedy premiera?

Gracze na całym świecie z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji na temat nowej…
Czytaj dalej