Gry na konsoleGry PC

Nowy wygląd Czarnej Pantery oraz War Machine w „Marvel’s Avengers”

Pojawiają się nowe informacje o dodatkach ubogacających grę „Marvel’s Avengers”. Właśnie w sieci pojawiły się grafiki ukazujące możliwe zmiany w wyglądzie kolejnych bohaterów – Czarnej Pantery oraz War Machine.

Twórcy gry robią wszystko, aby ludzie nie zapomnieli o ich produkcji. Wkrótce w ramach dodatków i ulepszeń zobaczymy kolejne postacie ubogacające uniwersum.

Mimo że „Marvel’s Avengers” okazał się całkiem udaną produkcją to jednak zabrakło w niej czegoś, żeby przyciągnąć graczy na dłużej. Gra zanotowała znakomite wyniki podczas otwarcia uzyskaując drugi najlepszy wynik w historii gier o superbohaterach zaraz po grze „Marvel’s Spider-Man”. Z upływem czasu to zainteresowanie jednak znacząco zmalało. Odtąd twórcy konsekwentnie szukają sposobu na zmianę tej sytuacji próbując ponownie wzbudzić zainteresowanie graczy.

W ramach udoskonaleń do fabuły gry wkrótce dołączą nowi herosi. Dzięki przeciekom wiadomo już jakie dwie postacie dołączą do „obsady” gry. Na pewno zobaczymy Czarną Panterę oraz War Machine. Na udostępnionych zdjęciach widać, że pierwszy z nich ma nieco zmieniony strój względem tego znanego z MCU. Wyjaśnieniem tego może być obecność kosmetycznych skórek, dzięki którym można indywidualnie ingerować w ich wygląd

Gra „Marvel’s Avengers” dostępna jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Zapowiedziano już aktualizację produkcji do wersji kompatybilnej z konsolami najnowszej generacji.

Powiązane teksty
Gry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Premiery gier 2021. Daty, rozgrywka i najważniejsze informacje

2021 rok w kontekście gier zapowiada się dość ciekawie. Po wejściu nowej generacji konsol na…
Czytaj dalej
AktualnościGry PCPC Gaming

Days Gone – fabuła, wymagania sprzętowe wersji PC i data premiery

Do tej pory Days Gone była grą na wyłączność PS4. Dziś wiemy, że już 26 kwietnia 2021 roku…
Czytaj dalej
Gry mobilneGry na konsole

Zestawienie najlepszych gier na komórki w 2020

Masz swoje ulubione gry na komputer, ale nie brakuje Ci czasu aby w nie grać? Jeśli tak, to…
Czytaj dalej