Nowy komentator w polskiej wersji gry FIFA 22

Nowy komentator w polskiej wersji gry FIFA 22

Po wieloletniej współpracy Dariusza Szpakowskiego z polskim oddziałem Electronic Arts przychodzi okres zmian. Zasłużony polski komentator w nowej edycji FIFA 22 nie pojawi się już za mikrofonem. W najnowszej edycji najpopularniejszej gry piłkarskiej usłyszymy z kolei Tomasza Smokowskiego.

Dariusz Szpakowski to legenda polskiej wersji gry FIFA

Od wielu lat Dariusz Szpakowski umilał swoim komentarzem rozgrywkę wszystkim graczom. W zasadzie współpraca pomiędzy Szpakowskim a polskim oddziałem Electronics Arts trwała od pierwszej edycji gry FIFA. Doświadczony komentator początkowo komentował spotkania wraz z Włodzimierzem Szaranowiczem, a następnie wraz z Jackiem Laskowskim. Teraz przychodzi jednak czas na zmiany, przez co w miejscu Dariusza Szpakowskiego pojawi się Tomasz Smokowski.

Znany i lubiany komentator, a więc Tomasz Smokowski w nowej odsłonie gry FIFA 22

O zmianę komentatorów w grze FIFA większość graczy zabiegała już jakiś czas temu. Wraz z premierą nowej edycji FIFA 22, osoby głoszące swoje zdanie o zapotrzebowaniu na taką zmianę pokoleniową na stanowisku komentatorskim, w końcu będą mogli być szczęśliwi. Tomasz Smokowski na pewno doda sporo świeżości w całej rozgrywce. Komentator znany jest przede wszystkim dzięki współpracy z kanałem „Canal+”, gdzie przez wiele lat komentował spotkania na żywo, a także prowadził studia meczowe oraz programy sportowe.

Polski oddział Electronics Arts dodał już specjalna notkę informacyjną na potwierdzenie nowego komentarza w grze FIFA 22. W notce przede wszystkim podziękowano Dariuszowi Szpakowskiemu za 15 lat współpracy z EA SPORTS. Oprócz tego pojawił się także fragment rozgrywki FIFA 22 z nowym komentarzem Tomasza Smokowskiego. Warto dodać, że gra FIFA 22 pojawi się na półkach sklepowych 1 października, kiedy to nastąpi oficjalna premiera gry. Podobnie jak w zeszłych latach, tak samo i teraz gra będzie dostępna na platformach PC, PlayStation 4 i 5, Xbox Series One i X/S, a także Nintendo Switch.