AktualnościGry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Nowy komentator w polskiej wersji gry FIFA 22

Po wieloletniej współpracy Dariusza Szpakowskiego z polskim oddziałem Electronic Arts przychodzi okres zmian. Zasłużony polski komentator w nowej edycji FIFA 22 nie pojawi się już za mikrofonem. W najnowszej edycji najpopularniejszej gry piłkarskiej usłyszymy z kolei Tomasza Smokowskiego.

Dariusz Szpakowski to legenda polskiej wersji gry FIFA

Od wielu lat Dariusz Szpakowski umilał swoim komentarzem rozgrywkę wszystkim graczom. W zasadzie współpraca pomiędzy Szpakowskim a polskim oddziałem Electronics Arts trwała od pierwszej edycji gry FIFA. Doświadczony komentator początkowo komentował spotkania wraz z Włodzimierzem Szaranowiczem, a następnie wraz z Jackiem Laskowskim. Teraz przychodzi jednak czas na zmiany, przez co w miejscu Dariusza Szpakowskiego pojawi się Tomasz Smokowski.

Znany i lubiany komentator, a więc Tomasz Smokowski w nowej odsłonie gry FIFA 22

O zmianę komentatorów w grze FIFA większość graczy zabiegała już jakiś czas temu. Wraz z premierą nowej edycji FIFA 22, osoby głoszące swoje zdanie o zapotrzebowaniu na taką zmianę pokoleniową na stanowisku komentatorskim, w końcu będą mogli być szczęśliwi. Tomasz Smokowski na pewno doda sporo świeżości w całej rozgrywce. Komentator znany jest przede wszystkim dzięki współpracy z kanałem „Canal+”, gdzie przez wiele lat komentował spotkania na żywo, a także prowadził studia meczowe oraz programy sportowe.

Polski oddział Electronics Arts dodał już specjalna notkę informacyjną na potwierdzenie nowego komentarza w grze FIFA 22. W notce przede wszystkim podziękowano Dariuszowi Szpakowskiemu za 15 lat współpracy z EA SPORTS. Oprócz tego pojawił się także fragment rozgrywki FIFA 22 z nowym komentarzem Tomasza Smokowskiego. Warto dodać, że gra FIFA 22 pojawi się na półkach sklepowych 1 października, kiedy to nastąpi oficjalna premiera gry. Podobnie jak w zeszłych latach, tak samo i teraz gra będzie dostępna na platformach PC, PlayStation 4 i 5, Xbox Series One i X/S, a także Nintendo Switch.

Powiązane teksty
AktualnościGry PCOpis gierPC GamingZapowiedzi premier

Krótka zapowiedź gry Ruined King: A League of Legends Story

Airship Syndicate Ruined King tworzy grę dla miłośników turowego systemu walki. Gracze będą…
Czytaj dalej
AktualnościGry na konsolePC GamingZapowiedzi premier

911 Operator, a więc gra imitująca operatora numeru alarmowego

Polskie studio Jutsu Games w 2017 roku wydało grę o niecodziennej fabule. Gra „911…
Czytaj dalej
AktualnościGry na konsoleGry PCZapowiedzi premier

Wielkimi krokami zbliża się premiera Farming Simulator 22

Wszyscy fani Farming Simulator nieubłaganie czekają na premierę nowej odsłony gry. Szczególnie…
Czytaj dalej