Dysk przenośny 1 TB, czyli  szybki i wydajny Samsung T9

Dysk przenośny 1 TB, czyli  szybki i wydajny Samsung T9

Przenośny dysk 1 TB to świetne rozwiązanie do przechowywania i łatwego przenoszenia danych. Warto postawić na urządzenie wysokiej klasy, które oferuje nie tylko wysoką prędkość transferu danych i wydajność, ale również bardzo wytrzymałą obudowę, której nie straszne są wstrząsy i upadki.

Dysk 1 TB przenośny i ultraszybki

Samsung T9 przykuwa uwagę wysoką prędkością sekwencyjnego odczytu i zapisu, która sięga do 2000 MB/s*. Producent zadbał o obecność w urządzeniu interfejsu USB 3.2 Gen 2×2 i oraz protokołu NVMe™ – dzięki temu dysk przenośny 1 TB umożliwia przesyłanie plików o wielkości 2 GB w czasie około 1 sekundy. Samsung T9 w wersji 1 TB to połączenie, które zapewni Ci komfortową pracę z Twoimi danymi oraz szybki dostęp do różnych plików i programów.

* Wydajność zależy od konfiguracji urządzenia głównego. By osiągnąć maksymalną prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu wynoszącą nawet 2.000 MB/s, urządzenie główne i kable połączeniowe muszą być zgodne ze standardem USB 3.2 Gen 2×2 i musi być włączony tryb UASP. ** Konfiguracja systemu testowego: laptop ASUS ROG STRIX Z590-E GAMING WIFI, procesor Intel i9-10900K @ 3,70 GHz, 3.696 MHz, 10 rdzeni, 20 procesorów logicznych / DDR4 8 GB częstotliwość DRAM 1.132,3 MHz / Win 11 Pro.

Dysk 1 TB przenośny i kompatybilny z urządzeniami mobilnymi

Samsung T9 jest bardzo uniwersalny w użytkowaniu. Jest kompatybilny z różnymi urządzeniami – postaw na dysk przenośny 1 TB, który podłączysz do smartfonów, tabletów czy komputerów z systemem Windows®, macOS®, Android™. Dysk możesz podłączyć również m.in. do konsoli gamingowej czy nawet kamery oferującej nagrywanie w rozdzielczości 12K*. W zestawie z dyskiem znajdują się kable z wtykami USB-C® do USB-C i USB-C do USB-A – szybko, łatwo i skutecznie podłączysz model T9 do innych urządzeń.

* Kompatybilność zależy od urządzenia głównego. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać ponownego sformatowania dysku T9. Dysk T9 jest wstecznie kompatybilny ze standardami USB 3.2, USB 3.1, USB 3.0 i USB 2.0.

Przenośny dysk 1 TB – odporny na upadki

Wysokiej jakości, odporna na wiele czynników obudowa to ogromna zaleta modelu. Samsung T9. Ten dysk przenośny 1 TB został zaprojektowany w taki sposób, aby cała jego zawartość była chroniona przed wstrząsami*, a nawet upadkami z wysokości do 3 metrów. Warto podkreślić, że producent dba o spokój użytkowników i oferuje 5-letnią ograniczoną gwarancję**. Twoje dane będą bezpieczne, a Ty możesz dodatkowo zabezpieczyć dysk T9 hasłem szyfrowanym w 256-bitowym standardzie AES.

* Na podstawie wewnętrznego testu udaru podczas swobodnego upadku w kontrolowanych warunkach.

** Więcej informacji o gwarancji na stronie https://semiconductor.samsung.com/consumer-storage/support/warranty

Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska