Darmowe gry dla każdego – TOP 6

Darmowe gry dla każdego – TOP 6

Zastanawiasz się co robić w niedzielne popołudnie, a może potrzebujesz odstresowania po ciężkim dniu pracy? Gry komputerowe są w takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem. Sprawdź najlepsze 6 darmowych gier, które spodobają się zarówno początkującym jak i zaawansowanym graczom.

Another Eden

Another Eden to gra fabularna RPG. Jej tematyka opiera się na podróżach w czasie. Jej twórcami są autorzy klasyków jRPG. Zdecydowanym autem Another Eden jest bardzo ładna grafika oraz cały czas rozwijana fabuła. Dzięki temu gra szybko się nie znudzi.

Apex Legends

Apex Legends to strzelanka z zapadającą w pamięć oprawą graficzną, nowoczesnym układem pingów oraz ciekawą zawartością. Można uczetsniczyć w rozgrywkach wraz z innymi graczami, jednak nie ma konieczności, aby korzystać z mikrofonu. Dzięki temu gra się w nią bardzo przyjemnie.

Asphalt 9: Legends

Aspahlt 9: Legends to typowa gra wyścigowa. Uczestnik wybiera jedno z aut, do dyspozycji ma m.in. Lamborghini czy Porsche.  I bierze udział w jednym z aż 800 możliwych wyścigów. Zaletą gry jest bardzo ładna oprawa oraz proste i intuicyjne sterowanie.

Fortnite

Fortnite w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy na traciła na popularności. Wszystko za sprawą doskonale opracowanego pomysłu. Gracz może zarówno budować konstrukcje jak i niszczyć te stworzone przez innych uczestników. Postać za plecami ma umieszczoną kamerę i przemieszcza się po mapie, na której na samym końcu zostaje tylko on jeden.

Mario Forever

Ciężko znaleźć osobę, która nie słyszałaby o kultowej grze Mario. Wcielając się w postać tytułowego Mario pokonujemy kolejne poziomy, w których nie brakuje różnych przeszkód oraz dziwnych stworów, które chcą pokrzyżować nasze plany. Celem gry jest uratowanie księżniczki więzionej przez złowrogiego Bowsera.

War Thunder

War Thunder to gra akcji, która rozgrywa się podczas wojny na lądzie, w wodzie I powietrzu. Gracz ma do wyboru pilota wirtualnego samolotu, kapitana wojennego okrętu albo czołgistę. Do wyboru ma ponad tysiąc maszyn.