Chcesz by przybywalo dobrych gier, masz bloga? Wystarczy ze umiescisz na swojej stronie/blogu odnosnik do nas:
lub polecisz nas w nk , g+

Dziekujemy za pomoc, dzieki temu bedzie jeszcze wiecej gier online :)

Nazwa Autka Big Pixel Racing
Kategoria Gry Wyscigi
Opis Zasiądź za kierownicą i weź udział w miejscich wyścigach. Wędruj po mieście i poszukuj wyścigów. Zarabiaj pieniądze ze wygrane. Odblokuj coraz to trudniejsze wyścigi, by piąć się wyżej. Dla ułatwienia po drodze możesz zbierać przyspieszenia i bronie, by pozbyć się przeciwników!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - nitro
X - atak

Od razu widać, że grafika w grze jest stworzona techniką pixelart. Menu jest niesamowicie biedne w opcje - oprócz standardowych przycisków rozpoczęcia gry i pomocy nie znajduje się tam nic specjalnego. Nie można nawet ściszyć muzyki (a jedynie wyłączyć), która nienachalnie przygrywa w menu. Uwagę przykuwa trójwymiarowe tlo menu - to widok na miasto, w którym będziemy się ścigać. A więc...Do zapisu gry dostępne są trzy sloty. Najprawdopodobniej nie muszę przekonywać nikogo o praktyczności tego rozwiązania. Po wczytaniu stanu gry nienachalna muzyczka w menu zmienia się w nienachalną muzyczkę w grze, a my lądujemy na ulicach miasta w trybie free roam. Tak, takim samym jak w GTA i w Need for Speed\'ach. Można w nim poćwiczyć trasy i zakręty, popatrzeć na samochody jeżdżące tu i z powrotem... I tu widać jeden mankament - wszyscy kierowcy (innych postaci nie spotkamy) wyglądają tak samo jak gracz. Prawie jak wojny klonów. Miasto jest nieduże, a na mapie widać tylko 5 wyścigów. Tak dokładniej jest ich 25 na pięciu trasach. Ale teraz przejdźmy do grafiki. Jednym słowem: wspaniała! Tak świetnie wykonanego 3D we flashu jeszcze nie widziałem. Jak wspomniałem wcześniej, grafika utrzymana jest w konwencji pixelart. Po krótkim dialogu na początek gry udajemy się w miejsce wyścigu. Muzyka się zmienia, ulice pustoszeją, a trasa wyścigu zostaje ogrodzona pachołkami i murkami. Po ukończeniu wyścigu wyświetla się lista najlepszych kierowców. Kończąc wyścigi na pierwszych miejscach awansujemy na liście.


Ogloszenie:


Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link

Login
  
Hasło