Chcesz by przybywalo dobrych gier, masz bloga? Wystarczy ze umiescisz na swojej stronie/blogu odnosnik do nas:
lub polecisz nas w nk , g+

Dziekujemy za pomoc, dzieki temu bedzie jeszcze wiecej gier online :)

Nazwa Gliding Thunde
Kategoria Gry Akcji
Opis Zasiadamy za sterami pojazdu przypominającego poduszkowiec i trafiamy na obszar pozornie opuszczonej, pełnej labiryntów bazy. Zaliczamy kolejne etapy, eliminując po drodze przeciwników oraz zmagając się z raczej prostymi zagadkami.

jak grać, krótka instrukcja:
Sterowanie:
WASD - sterowanie
Mysz - celowanie, strzelanie
Spacja - wystrzelenie rakiety/uzbrojenie bomby
1 - przełączenie na rakiety
2 - jw. ale na bomby
M - mapa
Aby ukończyć etap, należy dotrzeć do bunkra. Jest to o tyle trudne, że drogę zagradzają nam przeciwnicy oraz różnego rodzaju przeszkody, które ominiemy aktywując jakiś przełącznik. Najlepiej podążać zgodnie ze strzałkami.Kierujesz pojazdem wypełnionym bombami, rakietami i bronią ciężką. Twoim zadaniem jest unieszkodliwienie statków wroga. Uważaj, aby Twoja broń się nie przegrzała! Zniszcz wszystkie podejrzane elementy na każdym poziomie i przejdź na platformę dla helikopterów, aby dokończyć poziom. Niektóre drzwi możesz otwierać za pomocą przycisków w podłodze. Helikoptera przeciwnika nie możesz zniszczyć.

Instrukcja gry: Klawisze z WASD służą do poruszania się, lewy przycisk myszki,aby strzelać, 1-wybór rakiety, 2-wybór bomby, M-ukazanie lub ukrycie mapy, a P aby przerwać grę.


Ogloszenie:


Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link

Login
  
Hasło