Chcesz by przybywalo dobrych gier, masz bloga? Wystarczy ze umiescisz na swojej stronie/blogu odnosnik do nas:
lub polecisz nas w nk , g+

Dziekujemy za pomoc, dzieki temu bedzie jeszcze wiecej gier online :)

Nazwa Puzzle Quest 2
Kategoria Gry Logiczne
Opis Puzzle Quest to gra logiczna połączona z elementami gry cRPG. Głównym celem gry jest ocalenie krainy Etheria od złego pana Bane. W tej grze rozwijamy swoją postać dzięki zdobytym punktom w walce z innycmi graczami. Główną część gry stanowi gra Bejeweled. Gra Bejeweled polega na zamianie miejscami dwóch żetonów, aby powstała linia (w poziomie lub poziomie) składająca się z conajmniej trzech takich samym żetonów. Po ułożeniu takiej linii żetony znikają, a z góry spadają kolejne. W grze występują różne żetony jak mana (kolor czerwony, żóły, niebieski i zielony), punkty doświadczenia (fioletowe gwiazdki), pieniądze (sztabki złota) czy najważniejszy - atak (czaszki). Dzięki zdobywanej manie możemy używać czary i umiejętności w zależności od wybranej profesji.

Im dłużej gramy i pokonujemy coraz trudniejszych przeciwników, awansujemy na wyższy poziom. Skutkuje to dostępem do nowych skilli i przedmiotów, aż po możliwość budowy budynków.

Poruszając się po mapie możemy napotkać osoby, które zlecają misje (zabicie przeciwnika poprzez grę Bejeweled) jak i możemy sami zostać napadnięci.


Ogloszenie:


Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link

Login
  
Hasło