Chcesz by przybywalo dobrych gier, masz bloga? Wystarczy ze umiescisz na swojej stronie/blogu odnosnik do nas:
lub polecisz nas w nk , g+

Dziekujemy za pomoc, dzieki temu bedzie jeszcze wiecej gier online :)

Nazwa Fishy Waters 2 Wody pełne ryb
Kategoria Gry Akcji
Opis Lubisz wypłynąć łódką i łowić ryby? Kupuj sprzęt wędkarski i wybierz się na połowy ryb.Ta gra napewno ci się spodoba. Przygotuj się na wielki połów ryb, sprzedawaj je, a następnie ulepszaj swoją łódź. Tym razem możesz podejść do tej sprawy zawodowo! Pływaj łódką po wodzie i zarzucaj wędkę, gdy tylko zobaczysz rybę. Próbuj wyłowić wszystkie ryby, ponieważ to oznacza większy obrót.
Odkrywaj nowe tereny łowieckie oraz nowe egzotyczne gatunki ryb. Rozpoczynasz rozgrywkę, gdy ojciec bohaterki został połknięty w całości przez potwornego Krakena(wilkiej ośmiornicy), kto wie, może uda Ci się go ocalić. Zanim tego dokonasz, będziesz musiał wyposażyć się w najlepszej klasy łódź, silnik i wędkę. Łódź zwiększa ilość ryb, jakie możesz przechować. Silnik powoduje, że płyniesz szybciej i możesz poruszać się po głębokich wodach. Wędka ułatwia połowy, im lepsza, tym szybciej wyciągasz ryby z wody. Kupisz to wszystko w odpowiednich punktach handlowych za pieniądze otrzymane ze sprzedaży ryb

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A:D - poruszanie się
Spacja - zarzuć wędkę
Myszka - cała reszta (kontrola pozostałych opcji w grze)


Ogloszenie:


Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link

Login
  
Hasło